Jedne z najwyższych gwiazd w Hollywood

Opublikowano 10/28/2020
Reklama

W Hollywood jest wielu dość wysokich aktorów, z których wielu ma udane kariery. Oprócz wzrostu mają talent i wygląd, dzięki którym mogą zdobyć jedne z najbardziej niesamowitych ról w historii kina. Ci aktorzy zdecydowanie wyrobili sobie markę. Mówi się, że nie ma małych ról, a ci wysocy aktorzy wydają się wydobywać z siebie wielkie działa, gdy mają występ aktorski. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym artystą, czy zwykłym widzem kinowym, z pewnością możesz spojrzeć na aktorów z tej listy… i być może będziesz też musiał spojrzeć na nich, ponieważ są tak wysocy.

Brad Garrett (6’8 ″)

Brad Garrett, właśc. Bradley Harold Gerstenfeld – amerykański komik, aktor dubbingowy, telewizyjny, teatralny i filmowy, producent filmowy, scenarzysta. Najbardziej znany z serialu Wszyscy kochają Raymonda.Bradley Henry Gerstenfeld, znany również jako Brad Garrett, ma imponujące 6 stóp i 8,5 cala. Rozśmiesza publiczność od dziesięcioleci i jest najlepiej rozpoznawalny jako Robert Barone, brat postaci Raya Romano w Everybody Loves Raymond. Garrett zagrał także w innych serialach komediowych, w tym „Til Death i Single Parents”. Swojego głosu użyczył także w różnych filmach animowanych, takich jak Ratatouille i Finding Nemo.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.26.08

Brad Garrett (6’8 ″)

Joe Manganiello (6’5 ″)

Joseph Michael „Joe” Manganiello – amerykański aktor filmowy, telewizyjny i sceniczny, reżyser, producent filmowy, autor. Czy pamiętasz Joe Manganiello ze Spider-Mana z 2002 roku? My też nie, więc musieliśmy to sprawdzić. Aż trudno uwierzyć, że jego kariera aktorska rozpoczęła się, gdy grał licealnego łobuza Petera Parkera, Flasha Thompsona. Od tego czasu aktor grał bardziej rozpoznawalne role w filmach i telewizji. Był w odcinku Czego się spodziewać, gdy się spodziewasz, Magic Mike i True Blood HBO. Prawdopodobnie widziałeś go i jego żonę Sofię Vergarę, jak spędzali czas.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.26.26

Joe Manganiello (6’5 ″)

Armie Hammer (6’5 ″)

Armie Hammer urodził się w Los Angeles w Kalifornii. Jego ojciec Michael Armand Hammer jest szefem wytwórni filmowo-telewizyjnej Knoedler Publishing and Armand Hammer Productions, a matka, Dru Ann (z domu Mobley), pracowała jako inspektor kredytowy. Ma młodszego brata. Jego pradziadek ze strony ojca, Armand Hammer był przemysłowym magnatem i filantropem, a prapradziadek, Julius Hammer (rosyjski Żyd), założył Komunistyczną Partię Stanów Zjednoczonych. Jeśli nazwisko brzmi znajomo, to dlatego, że pradziadek Armie Hammera jest potentatem naftowym, Armand Hammerem, potentatem naftowym z Occidental Petroleum. Niemniej jednak Armie zyskał sławę po zagraniu obu bliźniaków Winklevoss w filmie opartym na prawdziwej historii z 2010 roku o Facebooku, The Social Network. Jeśli nie widziałeś tego filmu, ale nadal wydaje Ci się, że wygląda znajomo, prawdopodobnie widziałeś go w filmie szpiegowskim z 2015 roku The Man from U.N.C.L.E. lub film Call Me by Your Name z 2017 roku.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.26.45

Armie Hammer (6’5 ″)

Joel McHale (6’4 ″)

Joel McHale – amerykańsko-kanadyjski aktor, komik i osobowość telewizyjna. Pisarz, producent, komik, prezenter telewizyjny, aktor, Joel McHale jest powszechnie znany z tego, że prowadził The Soup E! Bez względu na to, z jakiego programu go znasz, prawdopodobnie dotknął twojej śmiesznej kości. Obecnie jest gospodarzem teleturnieju ABC Card Sharks, ponownego uruchomienia klasycznego teleturnieju.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.27.03

Joel McHale (6’4 ″)

John Corbett (6’5 ″)

John Corbett, właściwie John Joseph Corbett Junior – amerykański aktor telewizyjny i filmowy, piosenkarz muzyki country. Piosenkarz muzyki country i aktor w niepełnym wymiarze godzin John Corbett jest prawdopodobnie mniej znany w porównaniu do innych na tej liście. Jednak fani Sex and the City z pewnością znają go jako Aidana Shawa, który jest jednym z długoterminowych chłopaków Carrie Bradshaw. W podobnym romantycznym stylu Corbett zagrał główną rolę męską w popularnym filmie My Big Fat Greek Wedding. Powtórzył też swoją rolę Iana Millera w kontynuacji filmu.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.27.17

John Corbett (6’5 ″)

Tyler Perry (6’5 ″)

Tyler Perry – amerykański aktor, reżyser i scenarzysta. Według Forbesa Tyler Perry był najlepiej opłacanym człowiekiem w branży rozrywkowej w 2011 roku. Zarobił aż 130 milionów dolarów. Niemniej jednak jego duma i radość tkwi w postaci Madea i serii oraz w jego telewizyjnym programie Tyler Perry’s House of Payne. Perry podpisał umowę z ViacomCBS. Każdego roku płacą mu 150 milionów dolarów za produkcję 90 odcinków oryginalnych seriali komediowych i dramatycznych. Jego wartość netto szacuje się na 1 miliard dolarów.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.27.35

Tyler Perry (6’5 ″)

Clint Eastwood (6’4 ″)

Clinton Eastwood Jr. – amerykański aktor, reżyser, producent, kompozytor, polityk i biznesmen pochodzenia angielskiego, holenderskiego, niemieckiego i szkocko-irlandzkiego. Po sukcesie Rawhide, zachodniego serialu telewizyjnego z lat 60., Eastwood kontynuował swoją karierę w Hollywood, kiedy wcielił się w rolę Harry’ego Callahana w popularnej serii Dirty Harry oraz w „Człowieku bez imienia” w trylogii Spaghetti westernów Sergio Leone. Eastwood nadal gra sporadycznie, reżyserował i produkował filmy. Na przykład zagrał, wyreżyserował i wyprodukował film The Mule z 2018 roku.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.27.52

Clint Eastwood (6’4 ″)

Tim Robbins (6’5 ″)

Timothy Francis „Tim” Robbins – amerykański aktor, scenarzysta, reżyser, producent filmowy i muzyk, występował w roli Andy’ego Dufresne w dramacie więziennym Franka Darabonta Skazani na Shawshank, laureat Oscara dla najlepszego aktora.
Timothy Francis Robbins, lub bardziej znany jako Tim Robbins, jest najbardziej znany z roli Andy’ego Dufresne’a w uznanym przez krytyków filmie The Shawshank Redemption z 1994 roku. Inne role, które zagrał, to Dave Boyle w Mystic River, Jacob Singer w Jacob’s Ladder i Nuke LaLoosh w Bull Durham. Jedno z jego najnowszych dzieł pojawia się w Castle Rock w Hulu. Oprócz bycia aktorem jest także scenarzystą, producentem, reżyserem i muzykiem.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.28.08

Tim Robbins (6’5 ″)

Josh Duhamel (6’4 ″)

Joshua David „Josh” Duhamel – amerykański aktor telewizyjny i filmowy, model.Amerykański aktor i model Josh Duhamel rozpoczął karierę w Hollywood w operze mydlanej ABC All My Children. Jego występ w serialu przyniósł mu nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego na Daytime Emmys. Następnie zagrał w Las Vegas w NBC. Do jego głównych dzieł ostatniej dekady należy rola w Transformers: The Last Knight. Duhamel był żonaty ze słynną piosenkarką Black Eyed Peas Fergie w latach 2009-2019 i mają razem jednego syna.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.28.23

Josh Duhamel (6’4 ″)

Ben Affleck (6’4 ″)

Ben Affleck, właściwie Benjamin Géza Affleck-Boldt – amerykański aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy.
Dwukrotny zdobywca Oscara i trzykrotny zdobywca Złotego Globu Ben Affleck rozpoczął karierę w serialu PBS The Voyage of the Mimi w 1984 roku. Od tego czasu zagrał w wielu filmach, w tym Dazed and Confused (1993), Good Will Hunting (1997), Pearl Harbor (2001) i Gone Girl (2014). Na wypadek, gdybyś nie wiedział, on i jego dobry przyjaciel Matt Damon zdobyli Oscara za napisanie scenariusza do Good Will Hunting. Ponadto Affleck wyreżyserował Gone Baby Gone (2007), The Town (2010) i Argo (2012).

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.28.36

Ben Affleck (6’4 ″)

Howard Stern (6’5 ″)

Howard Allan Stern – amerykański satyryk, dziennikarz radiowy i telewizyjny. Od 2006 roku uznany w całym kraju gospodarz radiowy i głosowy występuje w radiu satelitarnym Sirius XM. Wcześniej występował w publicznym radiu i zaczął tam występować w 1986 roku. Howard Stern określa siebie jako „Króla Wszystkich Mediów”, co jest tytułem, który wymyślił ze względu na jego sukces poza radiem. Był jurorem w America’s Got Talent w latach 2012–2015 i napisał kilka bestsellerów New York Times.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.28.50

Howard Stern (6’5 ″)

Sacha Baron Cohen (6’3 ″)

Sacha Noam Baron Cohen – brytyjski komik, najbardziej znany z postaci komediowych, jakie stworzył: Ali G, Borat, Bruno oraz Admirał Generał Aladeen.Stojąc na 6’3 ”, Sacha Baron Cohen jest żonaty z australijską aktorką Isla Fisher, która ma 5’3”. Cohen przyciągnął uwagę świata swoimi satyrycznymi postaciami, takimi jak Borat Sagdiyev, Bruno Gehard i Ali G. Cohen, pojawił się również w kilku filmach, w tym Les Misérables, Hugo, Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street, Borat i Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby. Borat 2 został potwierdzony, chociaż nie ma jeszcze oficjalnych dat premiery.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.29.13

Sacha Baron Cohen (6’3 ″)

Dwayne Johnson (6’5 ″)

Dwayne Douglas Johnson – amerykański wrestler, aktor i futbolista samoańskiego, irlandzkiego i afrykańskiego pochodzenia, znany też pod swoim pseudonimem ringowym jako The Rock. Dwayne Johnson był kiedyś lepiej znany jako „The Rock”, ale stało się powszechnie znane. Johnson walczył dla WWE przez osiem lat, zanim zaczął grać. Jego filmy zarobiły na całym świecie ponad 10,5 miliarda dolarów, co czyni go jednym z najbardziej dochodowych aktorów wszechczasów. Jego dokonania filmowe to między innymi rola w Królu Skorpionach i Herkulesie, aktorstwo głosowe w „Vaiana” Disneya oraz Luke Hobbs w Fast & Furious.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.29.32

Dwayne Johnson (6’5 ″)

Vince Vaughn (6’5 ″)

Vincent Anthony Vaughn – amerykański aktor, producent filmowy i scenarzysta. Vince Vaughn nadal jest aktywny w Hollywood, ale obecnie niewiele słyszymy o tej gwieździe. Zaczął grać w latach 80., ale szerszą uwagę zwrócił dopiero, gdy zagrał w filmie Swingers z 1996 roku. Niektóre z jego innych aktorskich projektów to filmy The Wedding Crashers, The Internship i Hacksaw Ridge oraz serial telewizyjny True Detective. Vaughn ostatnio zagrał z Melem Gibsonem w thrillerze Dragged Across Concrete.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.29.47

Vince Vaughn (6’5 ″)

Jeff Goldblum (6’4 ″)

Jeff Goldblum, właśc. Jeffrey Lynn Goldblum – amerykański aktor, reżyser i producent filmowy, muzyk. Jeff Goldblum, człowiek, który jest sam, jest znany ze swojej eklektycznej osobowości i stylu. Zagrał w bardzo dochodowych filmach, takich jak Park Jurajski i Dzień Niepodległości. Niektóre z jego nowszych prac to The Grand Budapest Hotel z 2014 roku i Thor: Ragnarok 2. z 2017 roku. Ma również zespół jazzowy Jeff Goldblum i Mildred Snitzer Orchestra. Ich pierwszy album „The Capitol Studios Sessions” ukazał się w 2018 roku.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.30.00

Jeff Goldblum (6’4 ″)

Tom Selleck (6’4 ″)

Thomas William Selleck, bardziej znany jako Tom Selleck – amerykański aktor, producent i scenarzysta telewizyjny i filmowy pochodzenia irlandzkiego, szkockiego i niemieckiego. Kariera aktorska Toma Sellecka rozpoczęła się w 1965 roku, nic więc dziwnego, że opanował swój twardziel i rozwinął swój talent. Wcielił się w prywatnego detektywa Thomasa Magnuma na Magnum P.I. przez osiem lat. Selleck ma na swoim koncie ponad 50 innych filmów telewizyjnych i filmowych, w tym rolę doktora Richarda Burke’a w serialu Przyjaciele i komisarza policji Nowego Jorku, Franka Reagana w dramacie Błękitnokrwiści.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.30.13

Tom Selleck (6’4 ″)

RuPaul (6’4 ″)

RuPaul Andre Charles, znany jako RuPaul – amerykański wokalista, autor tekstów do utworów, aktor, drag queen, model i blogger pochodzenia afroamerykańskiego ze strony ojca oraz francuskiego i szwajcarsko-niemieckiego ze strony matki. Uważany za najbardziej utytułowanego drag queen w Ameryce, RuPaul Andre Charles, lub po prostu RuPaul, rozpoczął prowadzenie i produkcję reality show RuPaul’s Drag Race ponad 10 lat temu, w 2009 roku. Program zdobył już sześć nagród Primetime Emmy. Ponadto RuPaul odniósł sukces jako artysta nagrywający i wydał 14 albumów studyjnych. Zajmował się także aktorstwem, występując w kilku filmach i programach telewizyjnych oraz pisał, publikując trzy książki.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.30.27

RuPaul (6’4 ″)

Jason Momoa (6’4 ″)

Jason Momoa, właśc. Joseph Jason Namakaeha Momoa – amerykański aktor, model, reżyser, scenarzysta i producent filmowy. W wieku 41 lat Jason Momoa nadal wygląda, jakby był w świetnej formie fizycznej. Jego wysoki wzrost jest z pewnością zaletą. Od 1992 roku pracuje w przemyśle rozrywkowym i gra role, które pasują do jego umięśnionej sylwetki. Od Baba Vossa w programie Apple TV +’s See, przez Khal Drogo w HBO Game of Thrones do Aquamana w rozszerzonym uniwersum DC – aktor przeraża zarówno fikcję, jak i literaturę faktu.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.30.43

Jason Momoa (6’4 ″)

Will Ferrell (6’3 ″)

John William „Will” Ferrell – amerykański aktor, komik, scenarzysta i producent filmowy angielskiego, niemieckiego, irlandzkiego i walijskiego pochodzenia. Will Ferrell miał świetny start dzięki Saturday Night Live i od tego czasu nas rozśmiesza. Od pisania i grania w Anchorman: The Legend of Ron Burgundy do współzałożenia strony komediowej i firmy producenckiej Funny or Die – Ferrell zdecydowanie wie, jak rozśmieszyć wszystkich. Może jest znany z komedii, ale pokazał imponujące aktorstwo w poważnych rolach. 24 marca 2015 roku zaprezentowano mu własną gwiazdę Hollywood Walk of Fame.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.30.57

Will Ferrell (6’3 ″)

Liam Neeson (6’4 ″)

Liam Neeson, właściwie William John Neeson – północnoirlandzki aktor filmowy i teatralny, nominowany do Oscara za główną rolę w filmie Lista Schindlera. Zostawimy cię z cytatem z filmu “Zrobione”: „Nie wiem, kim jesteś. Nie wiem, czego chcesz. Jeśli szukasz okupu, mogę ci powiedzieć, że nie mam pieniędzy. Ale mam bardzo szczególny zestaw umiejętności, umiejętności, które nabyłem w ciągu bardzo długiej kariery. Umiejętności, które sprawiają, że jestem koszmarem dla ludzi takich jak ty. Jeśli teraz wypuścisz moją córkę, to będzie koniec. Nie będę cię szukał, nie będę cię ścigał. Ale jeśli tego nie zrobisz, będę cię szukał, znajdę cię i zabiję. ”

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.31.11

Liam Neeson (6’4 ″)

Alexander Skarsgard (6’4 ″)

Alexander Johan Hjalmar Skarsgård – szwedzki aktor i reżyser. Alexander Skarsgard z pewnością zdobył nagrody Screen Actors Guild, Złoty Glob i Primetime Emmy Awards, które zdobył. Niektóre z ról, które zagrał, to Eric Northman z True Blood, Perry White z Big Little Lies i Tarzan z remake’u filmu z 2016 roku. Pochodzi z rodziny aktorów. Jego ojcem jest znany aktor Stellan Skarsgard, a rodzeństwo to Bill Skarsgard (Pennywise w IT) i Gustaf Skarsgard (WestWorld).

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.31.27

Alexander Skarsgard (6’4 ″)

Jason Segel (6’4 ″)

Jason Jordan Segel − amerykański aktor, lalkarz, muzyk i scenarzysta telewizyjny i filmowy; znany ze współpracy z producentem Juddem Apatow.Być może znasz Jasona Segela z jego pracy nad How I Met Your Mother, w której grał Marshalla Eriksena, a może z jednej z kilku komedii, które zrobił, jak Forgetting Sarah Marshall, Knocked Up i Sex Tape. Cokolwiek by to nie było, jest szczęśliwy, że wszystko wisi na włosku. Chociaż nie jesteśmy pewni, co to oznacza, Segel został wybrany Człowiekiem Roku przez Harvard’s Hasty Pudding w 2012 roku.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.31.43

Jason Segel (6’4 ″)

Chevy Chase (6’4 ″)

Chevy Chase, właśc. Cornelius Crane Chase – amerykański komik i aktor filmowy. Chevy Chase pracował niestrudzenie, gdy był w SNL jako pisarz i aktor, więc zdobył pięć nominacji do nagrody Primetime Emmy i trzy z nich. Był także gospodarzem rozdania Oscarów w 1987 i 1988 roku. Po wyjściu z nocnego show zyskał uznanie za swoją pracę w serialu National Lampoon, w którym grał Clarka W. Griswolda, oraz w Community, wcielając się w Pierce’a Hawthorne’a.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.31.59

Chevy Chase (6’4 ″)

John Lithgow (6’4 ″)

John Arthur Lithgow – amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Wystąpił jako Dick Solomon w serialu NBC Trzecia planeta od słońca.Wszechstronnie utalentowany John Lithgow uczęszczał na Harvard i został stypendystą Fulbrighta. Uczęszczał do London Academy of Music and Dramatic Art. Zdobył dwie nagrody Tony za pracę na Broadwayu, sześć nagród Emmy dla telewizji i dwie Złote Globy w filmie. Był także nominowany do dwóch Oscarów i czterech nagród Grammy. Jest także piosenkarzem, muzykiem, poetą i autorem. Nie trzeba dodawać, że ma gwiazdę na Walk of Fame w Hollywood.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 07.32.13

John Lithgow (6’4 ″)

John Mayer (6’3 ″)

John Clayton Mayer – amerykański kompozytor, wokalista i gitarzysta. Karierę muzyczną rozpoczął w 1998 r. W swojej muzyce łączy style pop, rock, blues i soul.Czy wiesz, że piosenkarz „Your Body Is A Wonderland” zdobył nagrodę Grammy za tę piosenkę? John Mayer radzi sobie całkiem nieźle jako muzyk, jego albumy osiągnęły status multiplatynowej płyty i zdobył kilka nagród, w tym kilka nagród Grammy. Zaryzykował także prowadzenie, aktorstwo i pisanie. Niektóre z prac, które wykonał, obejmują gościnność w The Late Late Show i tworzenie kolumn dla różnych magazynów, takich jak Esquire.

Zrzut Ekranu 2020 10 21 O 09.05.21

John Mayer (6’3 ″)

Reklama