Film Setlerinde Tanışıp Sevgili Olan Ünlüler!

Yayinlanma tarihi 03/30/2021
Reklam

Bir ortak oyuncu, bir yönetmen veya yapımcı, hatta bir ekip üyesi olsun, birçok yıldız film veya TV şovunun setinde aşkı buldu. Bununla birlikte, ekranda birlikte çalıştıkları insanlarla çıkmayı bırakamayan birkaç ünlü var. Bu ilişkilerden bazıları bozulmadan devam etti, bakınız; Kurt Russell ile Goldie Hawn ve Ashton Kutcher ile Mila Kunis, ancak çoğu yıldız iş ile oyunu karıştırmanın her zaman akıllıca olmadığını zor yoldan öğrendi. Hangi yıldızların iki veya daha fazla iş arkadaşıyla çıktığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Actors Who Seem To Always Find Love On The Set

Film Setlerinde Tanışıp Sevgili Olan Ünlüler!

Jennifer Garner ve Scott Foley

Jennifer Garner, kız arkadaş ı olduğu Scott Foley ile 1998’de dizi Felicity’de rol alırken tanıştı. 2000’de evlendiler.

Jennifer Garner And Scott Foley

Jennifer Garner ve Scott Foley

Jennifer Garner ve Michael Vartan

2002’de Scott’tan ayrıldıktan sonra Jennifer ve Michael Vartan çıkmaya başladı. ABC gerilim filmi Alias’la 2001’den 2006’ya kadar aşkla ilgilendiler. 2004’te yollarını ayırmış olsalar da Michael, aşkları sırasında ve sonrasında bile en iyi arkadaş olduklarını itiraf etti. Açıkçası, Jennifer Kasım 2018’de Instagram üzerinden ona mutlu bir doğum günü dilediği yolladığında aralarında sert bir his yoktu. “Bu bebek yüzünün 50 olduğuna inanabiliyor musun ?!” diye yazdı.

Jennifer Garner And Michael Vartan

Jennifer Garner ve Michael Vartan

Jennifer Garner ve Ben Affleck

Jennifer ve Ben Affleck, 2001 yapımı Pearl Harbor filminde çalışırken tanıştılar. Ayrıca 2003 süper kahraman filmi Daredevil’de beraber rol aldılar. 2005’te çift düğümü bağladı ve Aralık ayında kızları Violet’i karşıladı. Dört yıl sonra, başka bir kızı Seraphina’yı ve 2012’de oğulları Samuel’i karşıladılar. Çift, onuncu yıldönümlerinden sadece bir gün sonra kendi yollarına gideceklerini açıkladı. Ancak, eski sevgililer yakın kaldı. Evlilikleri Kasım 2018’de resmen sona erdi.

Jennifer Garner And Ben Affleck

Jennifer Garner ve Ben Affleck

Ben Affleck ve Jennifer Lopez

Ben ve Jen, ilişkileriyle halka açılmadan önce, aslında başka bir Jen – Lopez ile nişanlıydı. 2003’te Gigli ve 2004’te Jersey Girl’de rol aldılar. Ünlü çift, halka açıldığında ilişkileri oldukça çılgınlık yarattı. Tanıştıklarında Jennifer hala ikinci kocası Cris Judd ile evliydi, ancak sonunda Ben’le olmak için ondan boşandı. Çift 2002’den 2004’e kadar birlikteydi.

Ben Affleck And Jennifer Lopez

Ben Affleck ve Jennifer Lopez

Ben Affleck ve Gwyneth Paltrow

Ben, Jennifer’la çıkmadan önce Shakespeare in Love ve Bounce filmindeki Gwyneth Paltrow ile ilişki içindeydi. Hem güzel hem de başarılı olsalar da, uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmemişlerdi. Gwyneth, başka bir aktör olan Brad Pitt ile olan ilişkisinden (ve nişanından) yeni çıkmıştı. Ben bir nevi toparlandı. 2000 yılında Gwyneth ve Ben ayrıldı, ancak hala ona saygı duyuyor.

Ben Affleck And Gwyneth Paltrow

Ben Affleck ve Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow ve Brad Pitt

Gwyneth ayrıca Seven başrol oyuncusu Brad Pitt ile çıktı ve hatta nişanlandılar, ancak birlikte üç yıl geçirdikten sonra 1997’de yollarını ayırdılar. Daha sonra Brad’in onun için “çok iyi” olduğunu ve babasının onu bir oğul gibi sevdiğini söyledi. “Ve ayrılmalarından dolayı” harap oldu “. Yirmi yıl sonra, Sophia Amoruso ile yaptığı röportajda Gwyneth, eski sevgilisinden ilişkilerini bozduğu için kamuoyuna özür diledi. Brad’e gelince, o zamanki kız arkadaşına “hayatının aşkı” adını verdiği söylendi.

Gwyneth Paltrow And Brad Pitt

Gwyneth Paltrow ve Brad Pitt

Gwyneth Paltrow ve Luke Wilson

2001’de Gwyneth ve Luke Wilson, Royal Tenenbaums filminde rol aldı. Bir yıl sürecek bir aşk içindeydiler. Çiftin Pacific Palisades, California’da bir sahil evi kiraladıkları ve yaz tatilini birlikte geçirdikleri bildirildi. Romantizm söylentileri ilk olarak ikisi kaynaşırken görüldüğünde ortaya çıktı. İlk başta, Gwyneth ve Luke insanlara sadece arkadaş olduklarını söylediler, ancak birlikte geçirdikleri vakitten zevk aldıkları belliydi.

Gwyneth Paltrow And Luke Wilson

Gwyneth Paltrow ve Luke Wilson

Luke Wilson ve Drew Barrymore

Drew Barrymore, Luke ile bağlantılı başka bir oyuncuydu. Best Men (1997) ve Home Fries (1998) adlı komedi filmlerinde rol aldılar. Ayrılmaya karar vermeden önce iki yıl çıktılar. Buna rağmen Luke, filmin yapımcılığını ve başrolünü üstlenen Drew’un yardımıyla 2000 gişe rekorları kıran Charlie’s Angels’da rol aldı. Luke, oyuncu seçimi hakkında sorulduğunda eski sevgilisi hakkında şunları söylemişti: “Bu Drew – kişisel şeylerin araya girmesine izin vermedi.”

Luke Wilson And Drew Barrymore

Luke Wilson ve Drew Barrymore

Drew Barrymore ve David Arquette

David Arquette’e göre, o ve Drew 1991’de, Never Been Kissed filminde kardeş olarak rol almalarından sekiz yıl önce birkaç aylığına çıktılar. Bir röportajda David, ilişkilerine atıfta bulunduğunu söyledi, “Biz de çıktık, ama Howard Stern için beni reddetti.” Ancak, 1999 rom-com’da ortaya çıkmadan çok önce çıktıklarını açıkladı.

Drew Barrymore And David Arquette

Drew Barrymore ve David Arquette

Drew Barrymore ve Tom Green

2001’de Drew, Charlie’nin Melekleri’ne olan aşkını canlandıran Tom Green ile evlendi. Evlilikleri, Tom “uzlaşmaz farklılıklar” nedeniyle Drew’a boşanma davası açmadan önce dokuz ay sürdü. Saturday Night Live’da düğünlerin hakkında rezil bir şekilde alay ettiler. Halka açık bir şekilde ayrılıkları hakkında pek konuşmadılar, ancak 2014’teki bir röportajda Tom, aşklarının “çılgın bir zamanın çılgın bir kasırgası” sırasında gerçekleştiğini söyledi.

Drew Barrymore And Tom Green

Drew Barrymore ve Tom Green

Drew Barrymore ve Justin Long

Drew’un bir baş rol oyuncusuyla en son ilişkisi 2007’den 2010’a, Justin Long’la çıktığı zamandı. İkili 2008’de bir filmin setinde tanıştı iki yıllık ilişkisi başladı. Ayrıca, uzun mesafeli ilişkilerini ilerletmeye çalışan bir çiftin anlatıldığı 2010’da Going the Distance’da rol aldılar. 2010’da çift hala birlikte Altın Küre’ye gitti, ancak kısa süre sonra ayrıldıklarını açıkladılar.

Drew Barrymore And Justin Long

Drew Barrymore ve Justin Long

Jennifer Love Hewitt ve Will Friedle

Jennifer Love Hewitt, 1997’de Will Friedle ile bağlantılıydı. Eski çocuk yıldız, 1996’da bir arkadaşı onları birbirleriyle tanıştırdığında Boy Meets World yıldızıyla tanıştı. İkili, 1997’de genç romantik komedi Truva Savaşı’nda rol aldı ve Jennifer daha sonra konuk oldu. Boy Meets World’ün bir bölümünde yer aldı. O sırada Jennifer, Will hakkında şunları söyledi: “Will kendine iyi bakıyor, ama aynı zamanda benimle de ilgileniyor.”

Jennifer Love Hewitt And Will Friedle

Jennifer Love Hewitt ve Will Friedle

Jennifer Love Hewitt ve Jamie Kennedy

Jennifer, 2010 yılında yollarını ayırmadan önce Ghost Whisperer’ın başrol oyuncusu Jamie Kennedy ile bir yıl boyunca çıktı. Bazıları Jennifer ve Jamie’yi beklenmedik bir çift olarak nitelendirdi, ama aslında sık sık birbirlerine tutuldular. Jamie, 2009’da aşklarını ilk kez doğruladığında, bir röportajda “Aşığım!” Dedi. Jennifer’a gelince, ona “komik” dedi, ama aynı zamanda onu daha çok övdü. Yıldız Ellen DeGeneres’e “Hayatınızda sadece destekleyici olan ve sadece size bakan ve kim olduğunuzu gören insanlar var” dedi. Ve [Jamie] bir insan olarak kim olduğumu hayatım boyunca hiç kimsenin yapmadığından daha fazla gördü. Sanırım bu benim için ‘Vay canına’ denecek kadar nadiren başıma gelir. ”

Jennifer Love Hewitt And Jamie Kennedy

Jennifer Love Hewitt ve Jamie Kennedy

Jennifer Love Hewitt ve Colin Egglesfield

Jennifer, 2012’de Lifetime’ın drama dizisi Client List’de rol aldığı Colin Egglesfield ile bir araya geldi. Şovdaki aşk ilgisini oynadı ve görünüşe göre romantizmini ekranın dışına taşıdılar. Programın ilk partisinde ikili, cilveli davranışlarıyla baş döndürdü. Bir görgü tanığı, bütün gece birbirlerini beklettiklerini iddia etti. Ancak, ayrılık yollarını buldular ve Colin hayranlarının favorisi olmasına rağmen şovdaki rolü en aza indirildi.

Jennifer Love Hewitt And Colin Egglesfield

Jennifer Love Hewitt ve Colin Egglesfield

Jennifer Love Hewitt ve Brian Hallisay

O yılın ilerleyen saatlerinde Jennifer, şovdaki başka bir yıldız olan Brian Hallisay ile çıkmaya başladı. 2013’te evlendiler ve şimdi iki çocukları var, 6 yaşında Spring ve 4 yaşında Atticus. Görünüşe göre çift hala güçleniyor. Hiçbir ilişki mükemmel değildir, ancak Jennifer, Brian’la yaşadığı anlardan pişmanlık duymuyor. Oyuncuya göre kocasıyla ilgili en iyi şey ona her zaman güvenebilmesidir.

Jennifer Love Hewitt And Brian Hallisay

Jennifer Love Hewitt ve Brian Hallisay

Sebastian Stan ve Leighton Meester

Gossip Girl dizisinin karakterleri olan iki yıldız filmde oldukları gibi gerçek hayatta da aşık görünüyor. Haberlere göre çift, sette tanıştıktan sonra 2008 yılında çıkmaya başladı. İki yıl sonra istifa ettiler. O sırada Leighton dostane bir şekilde ayrıldıklarını söyledi. Ancak ayrılık şarkısı “Heart Strings” çıktığında Sebastian hakkında söylentiler vardı. Şarkı görünüşe göre 25 yaşındayken kalbini kıran bir eski sevgiliye “F-you”.
.

Sebastian Stan And Leighton Meester

Sebastian Stan ve Leighton Meester

Sebastian Stan ve Jennifer Morrison

Sebastian daha sonra Once Upon A Time yıldızı Jennifer Morrison ile çıktı ama ikili, 2012’den 2013’e kadar yaklaşık bir yıl birlikte olduktan sonra kendi yollarına gittiler. Bir dergiye göre aralarında kötü bir olay yok. O dönemde Jennifer, ABC fantastik serisinin ana karakterlerinden Emma Swan’ı canlandırırken Sebastian, Çılgın Şapkacı’yı canlandıran konuk yıldızdı.

Sebastian Stan And Jennifer Morrison

Sebastian Stan ve Jennifer Morrison

SSebastian Stan ve Margarita Levieva

Sebastian’ın 2014’ten 2016’ya kadar eski Revenge yıldızı Margarita Levieva ile çıktığı bildirildi. 2009’da Spread filminde çalışırken tanıştılar. Romantizmleri başlamadan önce bir süredir arkadaş oldukları biliniyordu. İkilinin ilişkisi hakkında çok fazla ayrıntı yok, ancak ilginç bir şekilde Sebastian, diğer ilişkilerinden farklı olarak ara sıra Instagram’da kendisinin ve Margarita’nın fotoğraflarını yayınladı.

Sebastian Stan And Margarita Levieva

Sebastian Stan ve Margarita Levieva

Rachel McAdams ve Taylor Kitsch

2015 yılında Rachel McAdams’ın, HBO programı True Detective’deki başrol Taylor Kitsch ile çıktığı söylendi. Bize göre, ikili ilişkilerine başlamadan önce yıllarca arkadaştı. Gösteri üzerinde çalışmak onların yakınlaşmasına yardımcı oldu. Ancak, her ikisi de uzun mesafeli bir ilişkiyi kaldıramadıkları için bildirildiğine göre yolları ayırdılar. Şovlarının ikinci sezon çekimleri tamamladığında ilişkileri de sona erdi.

Rachel McAdams And Taylor Kitsch

Rachel McAdams ve Taylor Kitsch

Rachel McAdams ve Michael Sheen

2010 yılında Rachel, Michael Sheen ile çıkmaya başladı. Büyük beğeni toplayan Woody Allen filmi Midnight In Paris’te birlikte çalıştılar. Birlikte iki yıl geçirdikten sonra ilişkilerini sonlandırdılar. Ayrılmanın arkasında yatan nedenler bilinmiyordu, ancak Rachel ayrılmadan önce ilişki hakkında konuşmuştu. Romantizmin uzun mesafeli yönünün zor olduğunu söylemişti, ama o ve Michael başa çıkmak için ellerinden geleni yapıyorlardı. O sırada Rachel Kanada’da yaşarken, Michael zamanını Los Angeles ve Galler arasında paylaştırdı.

Rachel McAdams And Michael Sheen

Rachel McAdams ve Michael Sheen

Rachel McAdams ve Ryan Gosling

Rachel’ın The Notebook başrolü Ryan Gosling ile olan ilişkisini kim bilmiyor? Aşkları 2008’de bitmeden önce neredeyse dört yıl sürdü. Bir röportajda Ryan, Rachel ile olan ilişkisinin filmde canlandırdıkları karakterlerden çok daha romantik olduğunu söyledi. Bununla birlikte, yoğun oyunculuk kariyerlerinin, aralarında işlerin yürümemesinin nedeni olduğunu da söyledi.

Rachel McAdams And Michael Sheen

Rachel McAdams And Michael Sheen

Ryan Gosling ve Eva Mendes

Ryan Gosling, 2012’nin The Place Beyond the Pines filminde birlikte rol aldığı Eva Mendes ile artık evli. Esmeralda ve Amada adlı iki kızın ebeveynleri oldular. Çift, çok özel bir ilişki sürdürdü. Neredeyse hiç birlikte halka açık görünmüyorlar ve aile fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmamayı seçtiler. Eva, kocasıyla evde olmayı dünyanın herhangi bir yerinden daha çok tercih edeceğini söyledi.

Ryan Gosling And Eva Mendes

Ryan Gosling ve Eva Mendes

Ryan Gosling ve Sandra Bullock

Ancak, Rachel ve Eva resme girmeden önce bile Ryan, Sandra Bullock ile bir aşk içindeydi. 2002’deki gerilim filmi Rakamlarla Cinayet’de başrollerdi. 2002 ve 2003’ün çoğunu çıkardılar ve kırmızı halılarda birlikte yürüdüler. O sırada Sandra 38 yaşındaydı ve Ryan 22 yaşındaydı. 16 yaş farklarından ara sıra bahsedilmesi dışında ilişkileriyle ilgili pek bir haber çıkmamıştı.

Ryan Gosling And Sandra Bullock

Ryan Gosling ve Sandra Bullock

Sandra Bullock ve Tate Donovan

1990’da Sandra ve Tate Donovan, Love Potion No. 9 setinde bir araya geldi. Görünüşe göre, oyuncu Tate’e gerçekten aşık oldu ve 1994’te ayrıldıklarında kesinlikle sarsıldı. İki yıl sonra bir röportajda Sandra, Tate’in kol boyu tutmadığı ilk kişi olduğunu söyledi. İlişkinin bitip bitmediği sorulduğunda, hala iyileşiyor gibiydi.

Sandra Bullock And Tate Donovan

Sandra Bullock ve Tate Donovan

Reklam