Z kamerą wśród zwierząt

Opublikowano 04/08/2021
Reklama

Natura potrafi nas zaskoczyć. W przypadku filmowania kamerą z daleka tak nie jest. Możesz zapobiec pewnym sytuacjom podejmując najlepsze próby wyśledzenia i uchwycenia nieświadomej filmowania bestii. Zwierzęta mają nieprzewidywalnie skłonność do ucieczki czy to z powodu wzroku, słuchu, czy też dziwacznej interpretacji otoczenia.

Chwile zarejestrowane w kamerach które wymagają wyjaśnienia

Zaczyna się robić ciekawie gdy zastępujemy reżysera filmu kamerą tropicielską. Kto by pomyślał, że zwykły aparat terenowy może okazać się najlepszym przyjacielem fotografa? Ta kamera trailowa zawsze szuka idealnego „ujęcia” zdjęć z kamery trailowej. Kamery Trailowe ukryte na widoku niezauważone przez dziką przyrodę, uchwycą piękne, dziwne i prawie komiczne chwile z życia dzikiej przyrody – jedyne co trzeba zrobić to nacisnąć aparat. Przyjrzyjmy się prywatnemu życiu zwierząt przez pryzmat kamer na ścieżkach przyrodniczych. Nie widziałeś czegoś takiego wcześniej – obiecujemy to!

The Intimately Bewildering Moments Captured On Trail Cams

Chwile zarejestrowane w kamerach które wymagają wyjaśnienia

Zacieśnianie

Planeta szopów miała dziś wieczór filmowy. Ubrał się w swój najlepszy garnitur, związał włosy i uśmiechnął się prosto do aparatu. Załóżmy, że był w pakiecie efekt zapobiegania czerwonych oczu.

Close Up

Zacieśnianie

Jeleń z klątwą

Wierz nam lub nie ale ten przerażony jeleń wygląda jakby właśnie obejrzał film o zombie. Czy masz problemy ze staniem w pozycji wyprostowanej? Czy są uzbrojeni w wyciągnięte ramiona gotowi do zatrzymania ofiary? Pomyśl. A co z lśniącymi oczami i otwartymi ustami? Pomyśl. Ten jeleń sam jest jak zombie.

The Spooked Deer

Jeleń z klątwą

Jelonkowiec błotny

“Skacz, jakby nikt nie patrzył”, głosi starożytne powiedzenie. Nie wiemy gdzie artysta wykonał to zdjęcie, ale to, co tu widzicie to chiński jeleń mężnie przemierzający niewielki zbiornik wodny. Ten jeleń pochodzi z Chin i Korei i jest po prostu odległym potomkiem jelenia północnoamerykańskiego.

A Gallant Water Deer

Jelonkowiec błotny

Wysoko stojący

Rozciąganie tylnych nóg jak dzik i potężny niedźwiedź czarny ma swoje zalety, ale wydaje się to być znacznie bardziej ryzykowne. Wyobraź sobie widok tego kolosa podczas codziennego spaceru.

Stand Tall

Wysoko stojący

Jaka droga?

Stado jest pełne gdziekolwiek te jelenie idą. Problem w tym, że wydaje się, że martwi ich droga przed nimi z wyjątkiem drugiego jelenia po prawej stronie.

This Way

Jaka droga?

Ucieczka

Gdy zbyt wiele kaczek leci to oczywiste jest, że ptaki te próbują uciec przed kulami podczas strzelaniny. Wystarczy jedno naciśnięcie strzelby (lub zawołanie kaczki) aby Twoje serce biło szybciej.

Flight Of Escape

Ucieczka

Szary lis

To zdjęcie jest świetne: zdjęcie lisa który niedługo kończy szkołę średnią, gotowa do wysłania do przyjaciół i krewnych. W końcu cóż może być przyjemniejszego dla lisa niż spędzanie wolnego czasu w lesie?

A Grey, Grey Fox

Szary lis

Można się na nim oprzeć; można się na tym bawić

Impreza łosi przez cały dzień brzmi dziwnie ale tak to właśnie jest. Dwa z przodu są siłą napędową drużyny podczas gdy ten z tyłu jest rodzajem kierowcy. Nie możemy powiedzieć, że możemy go winić za utrzymywanie maski tak prosto.

Lean With It, Rock With It

Można się na nim oprzeć; można się na tym bawić

Naturalne odbicie

Liczba elementów, które należało dopracować i zachować, aby to ujęcie było oszałamiające była ogromna. Doskonała perspektywa, błękitne niebo, nieruchome odbicie, wolno pasący się jeleń … wspaniale. Czy to jest kamera terenowa czy fotograf?

The Natural Reflection

Naturalne odbicie

Zawodowiec w górach

Ten rudy ryś przez wiele godzin strzeże już swojego szczytu aby zapewnić tak wysoki poziom spójności w górach. Niektóre zamarznięte ptaki lub małe gryzonie nie zamierzają go pokroić. Tylko w jednym kawałku będzie w stanie sprawić, że jego góra będzie wyglądać nieskazitelnie.

A Mountain Pro

Zawodowiec w górach

Trio królów, którzy rządzą

„Flisak” to słowo używane do określenia społeczności indyków. To krokiew z indyków, rządzony przez trzech przystojnych królów z tyłu. Nie zalecamy aby z nimi zadzierać ani zapraszać ich na Święto Dziękczynienia.

The Three Kings

Trio królów, którzy rządzą

Śmierć jako kot

Co jest bardziej przerażające niż przebiegnięcie po zabójcy, który jest po prostu w ruchu i ma ciało ofiary wbite głęboko między szczęki. Bądź wdzięczny, że stałeś się drugą osobą która została zauważona … i nie kłopocz się pytaniem o pierwszą.

Death In Cat Form

Śmierć jako kot

Odwet indyka

Ten indyk był świadomy twojego zachowania w Święto Dziękczynienia w zeszłym roku. Widział wszystko. Teraz on stoi … I jest w drodze

Revenge Of The Turkey

Odwet indyka

Straszny

Sfotografowano dorosłego bielika trzymającego 15-funtowego jelonka, olbrzymi ciężar, jaki kiedykolwiek dźwigała szybująca istota. Z ostrymi jak brzytwa szponami i śmiercionośnym haczykowatym dziobem. Nic dziwnego, że ten wilk na lądzie jest zmuszony do ucieczki.

Feared


Straszny

Na szlaku

Wilki, podobnie jak ludzie, wybierają „drogę najmniejszego oporu”. Nie ma powodu, aby tracić czas, gdy droga jest wysłużona i zdeptana tak bardzo przez ludzi i pojazdy

On The Trail

Na szlaku

2 za 1

Nie ekscytuj się zbytnio. Te dwa zwierzęta nie są kumplami. Walczą o tuszę bobra poza zasięgiem wzroku co nie jest tym co robi większość kumpli … Zapewnij nas, że ty i twoi kumple nie zachowujesz się w ten sposób …

2 For 1

2 za 1

Przez rzekę i przez most

Amerykańskie czarne niedźwiedzie osiągają wagę 550 funtów, chociaż średnia wynosi około 200 funtów. Chociaż są wyjątkowymi pływakami, ten mądry niedźwiedź zdecydował się przejść przez rzekę przez most ponieważ wydawało mu się, że jest bardzo zimna.

Over The River And Through The Bridge

Przez rzekę i przez most

Wyobrażenie przyszłości

Nie jesteśmy pewni co jest poza ramką. Ale cokolwiek to jest co skręciło dzikie trawy na zachód umieściło tego małego kojota w stanie naturalnej błogości

Starring Into The Future

Wyobrażenie przyszłości

Słodkie

Profesor z Oregonu wykonał to zdjęcie z kamery śladowej za pomocą lustrzanki jednoobiektywowej. Elegancki i akrobatyczny skok nad zwalonym drzewem doskonale oddaje siłę i opanowanie tego wielkiego kota.

Beautiful

Słodkie

Indyk startuje

Dzikie indyki potrafią pokonywać krótkie odległości – wierz nam lub nie. W nocy czasami gnieżdżą się na drzewach na wolności. Niestety – nasze komercyjne indyki domowe niechętnie podróżują, ponieważ sztucznie podnoszona waga utrzymuje je na ziemi i uziemia.

A Turkey Taking Flight

Indyk startuje

Wyjątkowe

Nie możemy uwierzyć, że to tylko migawka z kamery na szlaku. Oświetlenie, projekt i tempo razem tworzą tak oszałamiającą mozaikę, że nie możemy uwierzyć, że to nie jest podróbka … nawet jeśli już podejrzewamy to!

Majestic

Wyjątkowe

W tej przestrzeni są dwa

Twój instynkt może sprawić, że skupisz się na oczywistym byku który jest duży i brązowy. Ale spójrz jeszcze raz na tę migawkę, aby zobaczyć, o co jeszcze chodzi. Widziałeś to? Śnieżnobiała piękność albinos stoi za jego plecami. W zaśnieżonym otoczeniu naturalny kamuflaż jest koniecznością.

There Are Two Here

W tej przestrzeni są dwa

Popołudniowy detoks

Kot to kot niezależnie od wieku, gatunku czy pozycji. Tak się składa, że ​​ten zwierzak szczotkuje się siedząc na zwalonym drzewie w jasnym słońcu. To godne podziwu zachowanie drapieżnika i nie zamierzamy go przekonywać, że jest inaczej.

An Afternoon Cleanse

Popołudniowy detoks

Poniedziałki są wyjątkowe

Spóźniłeś się do pracy i nie miałeś czasu na umycie włosów czy wypicie filiżanki. Twój pojazd się zepsuł, ale nie miałeś innego wyboru jak porzucić go w domu i iść do pracy. W narodzie łosi to tradycyjny poniedziałek a on nim gardzi

Mondays

Poniedziałki są wyjątkowe

Jest mnóstwo czasu na miłość

Wydaje się, że ta dwójka, młodzi lub starsi, nie może się nawzajem nacieszyć. W przyszłości mogą stać się bezlitosnymi wrogami lub namiętnymi kochankami ale na razie rozkoszują się chwilą.

Always Time For Love

Jest mnóstwo czasu na miłość

Czy można zdobyć tyle punktów?

Buciki z dużą ilością „punktów” są uważane za najbardziej męskie. Więc co możemy myśleć o tym gościu, który ma o wiele za dużo punktów? Pozwól mu wyjść.

How Many Points Is Too Many

Czy można zdobyć tyle punktów?

Człowiek – jeleń

Z oczami, które wyglądają jak przedramiona i nogi, które wyglądają jak przedramiona, ten jeleń wydaje mi się mieszanką. Wszystko w nim mówi: „To jest mężczyzna przebrany za jelenia”. Czy zgadzasz się?

A Man Deer

Człowiek – jeleń

Łał! Parkour to fajny sport

Czy kiedykolwiek spytałeś, że polowanie na jelenie jest tak brutalnym sportem? Teraz, gdy ta kamera śledząca złapała jelenia z odblaskami podobnymi do Matrixa, jasne jest, że nie jest to tak łatwe, jak zakładaliśmy!

Woah! Parkour!

Łał! Parkour to fajny sport

Reklama