Zobacz jak wyglądają te gwiazdy bez makijażu

Opublikowano 06/21/2020
Reklama

Wszyscy zapewne zgodzimy się, że twarze gwiazd Hollywood wyglądają jak marzenie za każdym razem, gdy pokazują się nam na czerwonym dywanie. To zasługa ich najlepszych przyjaciół (czasami również kosmetyków lub nawet Photoshopa), którzy mają moc przekształcania normalnie wyglądającej osoby w gwiazdę w ciągu kilku minut.

Podczas gdy niektóre ze znanych nam gwiazd są równie oszałamiające w swojej naturalnej wersji, możesz mieć trudności z rozpoznaniem innych bez warstw makijażu, które nakładają na twarz prawie codziennie. Zacznijmy więc i odkryjmy razem prawdziwe oblicze znanych piękności z Hollywood!

LISA KUDROW: 90 Milionów dolarów, FRIENDS

Za każdym razem, kiedy ktoś wspomni o Lisie Kudrow, przynosi to natychmiastową nostalgię, ponieważ na myśl od razu przychodzę czasy, kiedy całymi dniami oglądało się Friends, serial, który wciąż pozostaje nie do pobicia pod względem popularności. Prawdopodobnie nadal, mimo upływu lat, kiedy ktoś zauważy aktorkę na ulicy, zwraca się do niej Phoebe Buffay.Lisa jest jedną z tych szczęśliwych osób, których wygląd nie zmienia się drastycznie w zależności od tego czy pokażą się w makijażu czy bez. Będąca już po pięćdziesiątce aktorka wciąż jest tak pełna gracji, jak za czasów, gdy rozbawiała publiczność swoją piosenką Smelly cat.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 11.45.55

LISA KUDROW: 90 Milionów dolarów, FRIENDS

JESSICA ALBA: 200 Milionów dolarów, DARK ANGEL

Czy ta niesamowita aktorka naprawdę będzie niedługo miała 40 lat? Myśleliśmy, że Jessica Alba ma nadal niewiele ponad dwadzieścia! Wydaje się jakby to było wczoraj, kiedy ta piękność (i równie utalentowana aktorka) stała się gwiazdą dzięki serialowi Dark Angel. Jeśli chodzi o makijaż, można zauważyć, że Jessica zawsze utrzymuje go na minimalnym poziomie, bo dlaczego by nie?Aktorka ma tak doskonałącerę, że praktycznie nie potrzebuje żadnych dodatków, aby dobrze wyglądać. Nic dziwnego, że wiele najlepszych czasopism, takich jak Vanity Fair, uznało ją za jedną z najładniejszych kobiet na świecie.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 11.54.29

JESSICA ALBA: 200 Milionów dolarów, DARK ANGEL

KYLIE JENNER: 18 Milionów dolarów, KEEPING UP WITH THE KARDASHIANS

Mimo, że jest wpływową osobą w branży kosmetycznej i oczywiście to właśnie ten biznes doprowadził ją na szczyt bogactwa, nie oznacza to, że młodsza z sióstr Jenner nigdy nie lubi pokazać się w bardziej naturalnej odsłonie. Od czasu do czasu Kylie pozwala fanom zobaczyć swoje oblicze bez makijażu, przede wszystkim na swoich filmach instruktażowych, które publikuje na YouTube. Porównując oba wizerunki Kylie, z pewnością można dostrzec różnicę, szczególnie z powodu piegów, ale trzeba przyznać, że jej oszałamiające rysy twarzy sprawiają, że ta młoda celebrytka wygląda również pięknie w makijażu jak i swojej naturalnej formie.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 11.57.00

KYLIE JENNER: 18 Milionów dolarów, KEEPING UP WITH THE KARDASHIANS

ADELE: 190 Milionów dolarów, HOMETOWN GLORY

Poza urzekającym i zapadającym w pamięci głosem, dzięki któremu osiągnęła niebywały sukces w branży muzycznej, Adele ma także przepiękną twarz, której urok podwaja się, gdy piosenkarka decyduje się być naturalna. Jej gładka alabastrowa skóra zawsze ma różany blask, który sprawia, że wygląda uroczo, nawet bez cienia makijażu.
To powiedziawszy, trzeba jednak zauważyć, iż makijaż okazuje się przydatny, ilekroć Adele musi zakryć worki pod swoimi oczami, przed pojawieniem się na jakimś ważnym wydarzeniu. Musimy przyznać, że jej piękne oczy wyglądają jeszcze bardziej zniewalająco dzięki delikatnemu podkreśleniu tuszem do rzęs i eyelinerem.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 11.58.49

ADELE: 190 Milionów dolarów, HOMETOWN GLORY

KIM KARDASHIAN: 350 Milionów dolarów, KEEPING UP WITH THE KARDASHIANS

Wszyscy lojalni widzowie programu reality tv KUWTK jednogłośnie zgodziliby się, że Kim jest zdecydowanie najładniejszą z rodzeństwa Kardashian. Nie często zdarza się, że widzimy ją bez makijażu, ale oczywiście nie jest też tak, że nigdy nie pokazuje swojej naturalnej strony.W rzeczywistości słuszne byłoby stwierdzenie, że gwiazda popularnego reality tv ma ogromny wkład w zwiększenie popularności delikatnego makijażu, który daje wrażenie wręcz naturalnego wyglądu. Podczas gdy Kim zawsze wygląda oszałamiająco z podkreślonymi rzęsami i wykonturowanymi policzkami, jest jedną z tych celebrytek, które potrafią wyglądać atrakcyjnie, nawet bez odrobiny makijażu na twarzy.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.01.07

KIM KARDASHIAN: 350 Milionów dolarów, KEEPING UP WITH THE KARDASHIANS

ZOE SALDANA: 20 Milionów dolarów, GUARDIANS OF THE GALAXY

Oto przed wami, jedyna i niepodważalna Gamora – imponująca zielona piękność z Marvel Cinematic Universe, która sprawiła, że zapomnieliśmy o każdej innej roli (oprócz Avatar), w którą wcieliła się Zoe. Czy zauważyłeś, że niektóre z jej najlepszych ról pochodzą z gatunku sci-fi? Wygląda na to, że gwiazda sama jest entuzjastką science-fiction!
Czasami zielona, czasem niebieska, aktorka musi nałożyć wiele koloru na swoją twarz, aby upodobnić się do tych pamiętnych postaci, w które wciela się na ekranie. Jednak w prawdziwym życiu jej przepiękna twarz, wydaje się równie oszałamiająca w dniach, w których zrzuca maskę i pokazuje się nam w bardziej naturalnej odsłonie.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.02.33

ZOE SALDANA: 20 Milionów dolarów, GUARDIANS OF THE GALAXY

DREW BARRYMORE: 125 Milionów dolarów, E.T. THE EXTRA-TERRESTRIAL

Kolejna piękność do dodania na naszej liście naturalnie pięknych twarzy Hollywood. Z pewnością możemy skorzystać z kilku wskazówek od Drew Barrymore, która perfekcyjnie opanowała sztukę pt.„Jak wyglądać świetnie bez makijażu”. Aktorka jest jedną z tych inspirujących osób, które nie ukrywają tego, iż się starzeją i z dumą pokazują, że można to robić z wdziękiem i klasą.Jeżeli chodzi o karierę aktorską, Drew już od wielu lat zdobywa sobie uwielbienie fanów na całym świecie, a poza tym próbowała swoich sił w kilku innych zajęciach, w tym na przykład reżyserii czy produkcji filmowej.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.03.23

DREW BARRYMORE: 125 Milionów dolarów, E.T. THE EXTRA-TERRESTRIAL

REESE WITHERSPOON: 150 Milionów dolarów, LEGALLY BLONDE

Wygląda na to, że Reese Witherspoon w ogóle przestał się starzeć. Czyż nie wygląda jak ta sama urocza dziewczyna, która zadebiutowała w 1991 roku w dramacie filmowym The Man in the Moon? Od tego czasu Reese zawsze pozostawała jedną z ulubienic w Hollywood oraz z sukcesem wcielała się w niezliczone role, o czym może świadczyć liczba nagród i wyróżnień, jakie do tej pory otrzymała. Chociaż świetnie wygląda prezentując się nam w pełnym makijażu, to wyrzucanie kosmetyków upiększających działa jeszcze bardziej na jej korzyść, ponieważ sprawia, że wygląda jak dwudziestolatka, a to zdecydowanie nie jest powód do narzekania!

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.04.00

REESE WITHERSPOON: 150 Milionów dolarów, LEGALLY BLONDE

JANET JACKSON: 175 Milionów dolarów, THE JACKSONS

Żadna ilość podziękowań dla rodziny Jacksonów nie będzie wystarczająca, za to, że dali światu tak wspaniałych artystów. Jednym z członków tej utalentowanej rodziny jest wybitna diva muzyki pop Janet Jackson. Janet jest zdecydowanie kobietą wielu talentów, sławę zyskała w bardzo młodym wieku, a jej kariera nadal trwa i ma się bardzo dobrze.Nawet po pięćdziesiątce gwiazda po prostu wygląda niesamowicie i jest w stanie zawładnąć sceną bez żadnej pomocy kosmetyków upiększających. Podczas gdy makijaż poprawia jej piękne rysy twarzy, gwiazda nadal może w każdej chwili zdecydować się na odrzucenie kosmetyków i pokazanie się w naturalnej odsłonie, wyglądając przy tym naprawdę imponująco i z klasą.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.04.14

JANET JACKSON: 175 Milionów dolarów, THE JACKSONS

AMAL CLOONEY: 10 Milionów dolarów, HUMAN RIGHTS SPECIALIST

Piękno Amal jest nie do opisania! Dzięki hipnotyzującemu spojrzeniu i pięknej twarzy, ta pani adwokat, może pokonać nawet najbardziej pożądane twarze Hollywood. To nie tak, że jest rozpoznawalnatylko dlatego, że jest piękną żoną supergwiazdy George’a Clooneya. W rzeczywistości była już znaną osobą, ponieważ pracowała jako specjalista od prawa i praw człowieka, na długo przed tym jak związała się ze swoim obecnym mężem.Jeśli chodzi o makijaż, Amal zdecydowanie nie musi polegać na kredkach do oczu i szminkach, aby wyglądać czarująco.Jej naturalne piękno w zupełności wystarczy, aby nie jednego wielbiciela przyprawić o zawrót głowy. Najlepszym tego przykładem jest nie kto inny, ale właśnie George!

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.04.31

AMAL CLOONEY: 10 Milionów dolarów, HUMAN RIGHTS SPECIALIST

KATHERINE HEIGL: 30 Milionów dolarów, GREY’S ANATOMY

Mimo upływu wielu lat od jej debiutu w branży filmowej, za pośrednictwem dramatu That Night, wygląd Katherine Heigl dużo się nie zmienił. Niektóre z jej najbardziej znanych programów telewizyjnych i filmów to Roswell, Grey’s Anatomy, The Ugly Truth, oraz Unforgettable.Może i jest już po czterdziestce, ale po jej twarzy zupełnie tego nie widać. Być może urocza aktorka je tylko truskawki i jagody i to może być sekret jej naturalnego piękna. Zarówno zmakijażem jak iw naturalnej odsłonieKatherine ma gładką i pociągającą twarz, która zdecydowanie przeczy jej wiekowi.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.04.47

KATHERINE HEIGL: 30 Milionów dolarów, GREY’S ANATOMY

LUCY HALE: 6 Milionów dolarów, PRETTY LITTLE LIARS

Lucy Hale zyskała dużą rozpoznawalność, odkąd wcieliła się w rolę Arii Montgomery w serialu telewizyjnym Pretty Little Liars. Oprócz występowania w telewizji oraz kilku filmach, takich jak Sorority Wars, Scream 4 czy Dude, udało jej się również rozpocząć karierę muzyczną.W przeciwieństwie do kilku innych gwiazd, które wydają się całkowicie niemożliwe do rozpoznania bez makijażu, oszałamiający wygląd Lucy jest po prostu naturalny. Zetrzyj podkład z jej twarzy w dowolnym momencie, a ona nadal wygląda równie promiennie!Wiele osób z pewnością musi jej tego bardzo zazdrościć. W końcu, kto nie chciałby mieć takiej cery?

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.05.04

LUCY HALE: 6 Milionów dolarów, PRETTY LITTLE LIARS

BELLA THORNE: 5 Milionów dolarów, SHAKE IT UP

Ma zaledwie 21 lat i już odnosiła sukces w aktorstwie, śpiewa, pracuje w modelingu i reżyseruje teledyski! Kiedy jesteś osobą publiczną, czasem możesz się wahać przed podzieleniem się swoimi wadami skórnymi ze światem, ale Bella jest tutaj wyjątkiem. Raz po raz młoda gwiazda postanowiła udostępniać w swoich mediach społecznościowych zdjęcia bez makijażu i to nawet w dniach, kiedy zmaga się z trądzikiem. Piękno tej młodej gwiazdy jest całkowicie niezaprzeczalne, niezależnie od tego, czy nakłada makijaż czy pokazuje się nam bez niego. Mamy nadzieję, że będziemy mogli ją oglądać jeszcze przez dziesięciolecia.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.25.35

BELLA THORNE: 5 Milionów dolarów, SHAKE IT UP

GIGI HADID: 19Milionów dolarów, IMG MODELS

Urodziła się żeby zostać modelką. W wieku zaledwie 2 lat siostra Hadid zadebiutowała w branży modowej dzięki współpracy ze słynną amerykańską marką odzieżową Guess. Jako osoba dorosła znalazła się w gronie najbardziej uznanych nazwisk tej branży, a kiedy spojrzy się na jej piękną twarz, ogrom jej sukcesu chyba nikogo nie dziwi.
Pracując w przemyśle modowym, trzeba zaakceptować fakt, iż makijaż jest zdecydowanie częścią Twojego codziennego życia, ale jeśli chodzi o Gigi to naturalnie wspaniały wygląd wystarcza, aby wstrząsnąć okładką każdego czołowego magazynu. Nie bez powodu pojawiła się przecież aż 35 razy na okładce Vogue’a i to w ciągu zaledwie 4 lat!

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.05.32

GIGI HADID: 19Milionów dolarów, IMG MODELS

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY: 30 Milionów dolarów, VICTORIA’S SECRET ANGEL

To imię idealnie pasuje do jej twarzy! Jest naprawdę piękna niczym róża. Słynna celebrytka najpierw zwróciła na siebie uwagę jako aniołek Victoria’s Secret, a jej rozpoznawalność i sława stale rosły wraz z pracą z wysokiej klasy markami, takimi jak Burberry, Versace, Louis Vuitton, Balmain oraz wieloma innymi.Oprócz bardzo owocnej kariery w modelingu, Rosie pojawiła się również w kilku filmach, a także działała jako projektantka i bizneswoman. Chociaż wyszykowany wygląd Rosie jest hitem wszechczasów, jej naturalny wygląd jest również olśniewający i w zupełności by wystarczył, aby chodzić po wybiegu największych światowych marek.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.05.47

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY: 30 Milionów dolarów, VICTORIA’S SECRET ANGEL

MELISSA RAUCH: 8Milionów, THE BIG BANG THEORY

The Big Bang Theory jest serialem jedynym w swoim rodzaju i dlatego tak wielu fanów miało złamane serce, kiedy okazało się, że ten kultowy program zakończył swoją emisję po 12 sezonach. Seria dała nam kilka niezapomnianych postaci, w tym Bernadette, w którą wcieliła się aktorka Melissa Rauch, dołączając do głównej obsady serialu w 4 sezonie.Niewinna twarz, gładka skóra i blond włosy sprawiły, że idealnie wpasowała się w rolę uroczej panie mikrobiolog, a wygląd jej postaci nie odbiega za bardzo od jej wyglądu w prawdziwym życiu. Oznacza to, że Melissa wygląda po prostu równie pięknie bez makijażu, jak i w pełnej charakteryzacji na naszych ekranach.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.06.01

MELISSA RAUCH: 8Milionów, THE BIG BANG THEORY

OLIVIA WILDE: 20 Milionów dolarów, HOUSE

Od 2003 roku Olivia Wilde wcieliła się w kilka postaci w programach telewizyjnych i filmach, ale to rola w dramacie medycznym House pozostaje jej najbardziej pamiętną ze wszystkich. Wszyscy mieliśmy okazję oglądać aktorkę w pełnym makijażu i to wiele razy, ale dla tych, którzy nie widzieli jej bardziej naturalnego oblicza, może stanowić ono nie lada zaskoczenie. Ciężko przecież uwierzyć, że również bez makijażu aktorka wygląda tak niezaprzeczalnie przepięknie!
Nieskazitelna cera w połączeniu z lśniącymi włosami daje jej swobodę porzucenia efektownego wizerunku w dowolnym momencie, a jednocześnie nadal wyglądanie wyjątkowo atrakcyjnie. Cóż, niektórzy ludzie urodzili są po prostu szczęściarzami!

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.06.16

OLIVIA WILDE: 20 Milionów dolarów, HOUSE

KAT DENNINGS: 12 Milionów dolarów, 2 BROKE GIRLS

Katherine Litwack, bardziej znana jako Kat Dennings, rozpoczęła karierę jako dziecko występując w reklamach telewizyjnych, które później otworzyły jej drogę do kariery aktorskiej oraz dały miejsce w obsadzie kilku programów, w tym 2 Broke Girls, który emitowany był od 2011 do 2017 roku.Zwykle gwiazda uwielbia pokazywać się z czerwonymi ustami i ciemnym makijażem oczu, ale ma również szczęście, ponieważ dzięki gładkiej skórze, prawie w ogóle nie musi używać podkładu. Mówi się nawet, że często udaje jej się przejść przez cały dzień nagrań, bez konieczność nakładania pełnego makijażu. Czy to nie zrządzenie losu, że jej kolejnym przedsięwzięciem będzie serial Dollface?

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.06.31

KAT DENNINGS: 12 Milionów dolarów, 2 BROKE GIRLS

LIV TYLER: 20 Milionów dolarów, THE LORD OF THE RINGS

Powitajcie proszę na naszej liście przepiękną Arwen Undómiel aka Liv Tyler, z przygodowej serii fantasy The Lord of the Rings. Chociaż Liv nie pojawiła się w aż tak dużej ilości filmów i programów telewizyjnych, udało jej się sprawić, by świat ją zauważył.Jeśli chodzi o piękno, można powiedzieć, że była modelka ma urzekającą cerę, która może wzbudzić zazdrość u każdego. Niezależnie od tego, czy jest to makijaż pełny, minimalny czy zerowy, Liv prezentuje się wspaniale w każdej formie. Obecnie możemy ją oglądać w serialowym dramacie Harlots, w którym wciela się w rolę Lady Isabelli.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.06.45

LIV TYLER: 20 Milionów dolarów, THE LORD OF THE RINGS

ANNE HATHAWAY: 35Milionów dolarów, PRINCESS DIARIES

Niektóra role filmowe pojawią się i odchodzą w zapomnienie, ale Anne Hathaway zawsze będzie pamiętana jako dobroduszna dziewczyna Mia z produkcji Disney’a Princess Diaries. Co ciekawe, w większości filmów, które do tej pory nakręciła, Anne pojawiła się z minimalnym makijażem na twarzy lub w ogóle bez niego, co zdecydowanie potwierdza, że jest ona naturalną pięknością.Pamiętasz film Love & Other Drugs, w którym grała osobę cierpiącą na chorobę Parkinsona, oraz Les Misérables, w której wcieliła się w rolę śmiertelnie chorej kobiety? Jeśli tak, to z pewnością zgodziłbyś się, że nie potrzeba jej wiele, aby wspaniale się prezentować i oczywiście, że jest ona obecnie jedną z najlepszych aktorek.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.06.58

ANNE HATHAWAY: 35Milionów dolarów, PRINCESS DIARIES

HEIDI KLUM: 120 Milionów dolarów, GERMANY’S NEXT TOPMODEL

Panie i Panowie, ta niemiecka piękność robi wszystko oprócz starzenia się! Kto lepiej niż ona sprawdziłby się w roli jurora w niemieckiej edycji programu Nastepna strona Topmodel? Ponieważ Heidi Klum od wielu lat należy jest obecna w branży modowej, makijaż jest nieuniknioną częścią jej życia, ale na szczęście jej uroda nie jest od niego uzależniona.
Kiedy tylko najdzie ją ochota może zrobić sobie przerwę od makijażu i idealnie ułożonych włosów, a nadal będzie wyglądać po prostu przepięknie. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Victoria’s Secret dosłownie zatrudniła anioła w dniu, w którym nawiązali współpracę z Heidi.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.07.11

HEIDI KLUM: 120 Milionów dolarów, GERMANY’S NEXT TOPMODEL

BEYONCÉ: 355Milionów dolarów, DESTINY’S CHILD

Kiedy śpiewa na scenie, ziemia trzęsie się z radości! Znakomita piosenkarka i autorka tekstów, idealna to właściwe słowo, aby opisać muzyczny fenomen, jakim jest ta artystka należąca kiedyś do grupy Destiny’s Child. Jeden po drugim Beyoncé wciąż wydaje przeboje i bije rekordy, nie tylko ze względu na swój porywający głos, ale także dzięki swojemu niesamowitemu wyglądowi.Patrząc na Beyoncé bez makijażu, można bez wątpienia stwierdzić, że piosenkarka nie musi wkładać za dużo wysiłku w to, aby wyglądać absolutnie przepięknie. Nawet bez produktów upiększających na swojej twarzy, gwiazda prezentuje się jak prawdziwa królowa sceny.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.07.24

BEYONCÉ: 355Milionów dolarów, DESTINY’S CHILD

SUSAN SARANDON: 50 Milionów dolarów, DEAD MAN WALKING

Takie gwiazdy jak Susan Sarandon nie potrzebują przedstawienia. Różnorodne role, w które aktorka wcielała się na przestrzeni lat oraz liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymała, są wystarczające, aby powiedzieć, że jest jednym z klejnotów branży filmowej. Podczas gdy większość celebrytów z Hollywood próbuje oszukać upływ czasu za pomocą procedur takich jak botoks i lifting twarzy, Susan nie wierzy w ich stosowanie i z dumą pokazuje swoje zmarszczki.
W wieku 72 lat mocno wierzy w naturalne starzenie się, co dotyczy także jej urody. Nie ma dużej różnicy w jej wyglądzie w makijażu i bez niego, i czy musimy zaznaczyć, że w obu tych wersjach wygląda ładnie?

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.07.37

SUSAN SARANDON: 50 Milionów dolarów, DEAD MAN WALKING

KATE HUDSON: 80 Milionów dolarów, HOW TO LOSE A GUY IN 10 DAYS

Bycie córką Goldie Hawn zdecydowanie przynosi pewne korzyści, a naturalny wdzięk oraz przepiękne złote włosy to tylko niektóre z nich. Pochodząc z rodziny aktorów, Kate mogła mieć talent przekazanych w genach, a jej przeznaczeniem mogła być również kariera aktorska w dorosłym życiu.Czas upływa nieubłaganie, a Kate jest teraz matką trojga uroczych dzieci. Jej piękno pozostało jednak nietknięte, bez względu na wymyślny makijaż zdobiący jej twarz czy też jego brak. Może aktorka też zdaje sobie z tego sprawę i dlatego nie używa zbyt wielu kosmetyków upiększających, kiedy pokazuje się na srebrnym ekranie. Mimo to uwielbiamy również jej wystrojoną wersję.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.07.50

KATE HUDSON: 80 Milionów dolarów, HOW TO LOSE A GUY IN 10 DAYS

SELMA BLAIR: 14Milionów dolarów, ZOE, DUNCAN, JACK AND JANE

Selma Blair to zdecydowanie jedna z silniejszych kobiet show-biznesu. Sposób, w jaki otworzyła się na temat problemów zdrowotnych, przed którymi stoi od dłuższego czasu, sprawił, iż zyskała szacunek i sympatię milionów. Znana aktorka, od wielu lat jest obecna w branży i pracowała przy produkcjach zarówno telewizyjnych jak i kinowych.
To niesamowite, jak promiennie i młodzieńczo wyglądała Selma, zanim stwierdzono u niej stwardnienie rozsiane. Jako efekt uboczny swojej choroby aktorka zaczęła tracić włosy, a nawet rzęsy, ale mimo wszystko nadal można dostrzec jej blask oraz naturalne piękno i to bez względu na to czy pokazuje się w makijażu czy też bez niego.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.08.03

SELMA BLAIR: 14Milionów dolarów, ZOE, DUNCAN, JACK AND JANE

KRISTEN BELL: 20 Milionów dolarów, FORGETTING SARAH MARSHALL

Kristen Bell jest znaną postacią w Hollywood od czasu, gdy wcieliła się w tytułową rolę w komedii romantycznejForgetting Sarah Marshall. Ta rola otworzyła drzwi do jej kariery i aktorka pojawiła się później w wielu innych filmach tego samego gatunku jak również użyczyła głosu w kilku filmach i programach telewizyjnych.
Podobnie jak jej gra aktorka, jej wygląd jest również bardzo autentyczny, co jest dość widoczne na jej zdjęciach bez makijażu, których Kristen nigdy nie wstydzi się pokazać swoim fanom. Nawet podczas nagrań gwiazda woli nosić minimalny makijaż, bo oczywiście, po co stosować warstwy podkładu, gdy możesz się pochwalić praktycznie nieskazitelną cerą?

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.08.17

KRISTEN BELL: 20 Milionów dolarów, FORGETTING SARAH MARSHALL

JENNIFER LOPEZ: 400 Milionów dolarów, MAID IN MANHATTAN

To niewiarygodne, że Jennifer Lopez ma już 50 lat. Znana z niesamowicie utrzymanej sylwetki, ta latynoska artystka jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd Hollywood. Swoją międzynarodową rozpoznawalność zawdzięcza nie tylko filmom, ale również wybitnej karierze w przemyśle muzycznym. Jennifer udało się bowiem do tej pory sprzedać ponad 80 milionów egzemplarzy swoich albumów. A jeśli mowa opięknie – artystka jest również perfekcjonistką w tej dziedzinie!
Jasna i lśniąca skóra, którą zachowała przez lata, nie potrzebuje produktów kosmetycznych, aby poprawić swój wygląd. Jednak trzeba też przyznać, iż to jak świetnie radzi sobie w kwestii makijażu jest przedmiotem zachwytu wielu miłośników branży kosmetycznej.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.08.30

JENNIFER LOPEZ: 400 Milionów dolarów, MAID IN MANHATTAN

EVA MENDES: 15 Milionów dolarów, TRAINING DAY

W wielu mediach Eva Mendes była często przywoływana, jako jedna z najlepiej wyglądających kobiet, latynoskiego pochodzenia, na świecie. Całkowicie zgadzamy się z obsesją mediów na punkcie tej piękności, która zwaliła z nóg bożyszcze tłumów – Ryana Goslinga. Chociaż Eva nie jest zbyt aktywna zawodowo ze względu na swoje obowiązki jako matka, nadal jest podziwianą osobistością w branży filmowej.Niezależnie od tego, czy aktorka zGirl in Progress zdecyduje się na makijaż, czy nie, po prostu wygląda fantastycznie. Może w przeciwieństwie do tego, co wielu fanów uważa, blask na jej skórze zwiększa się każdego dnia z powodu ukochanego partnera, a nie jakiejś sekretnej techniki piękności.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.08.43

EVA MENDES: 15 Milionów dolarów, TRAINING DAY

GWYNETH PALTROW: 100 Milionów dolarów, SHAKESPEARE IN LOVE

Pepper Potts, czyli aktorka Gwyneth Paltrow, nie jest zwykłą dziewczyną! Nie tylko wystąpiła w jednych z najbardziej dochodowych filmów (w tym wszystkie role w serii filmów Marvel), prowadzi własny biznes, ale również, jest autorką kilku książek kucharskich. Tyle talentów w jednej osobie – niesprawiedliwe!
Nawet w wieku 47 lat Gwyneth udało się zachować całkiem dobry wygląd. Pomimo dość dobrą cery, nie można nie zauważyć, że bez makijażu aktorka jest prawie nie do poznania. W której wersji bardziej Ci się podoba? Jesteśmy pewni, że to wyjściowy wygląd Gwyneth jest Twoim ulubionym.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.08.56

GWYNETH PALTROW: 100 Milionów dolarów, SHAKESPEARE IN LOVE

CARDI B: 8 Milionów dolarów, BODAK YELLOW

Milenialsi zaliczają Cardi B do swoich ulubionych raperów młodego pokolenia. Po tym, jak wiele jej postów i filmów w mediach społecznościowych zyskało dużą popularność, artystka zdobyła rozgłos, jako celebrytka internetowa, co z kolei utorowała jej drogę do wejścia w profesjonalny świat branży muzycznej.W ciągu kilku lat od swojego debiutu, raperka wygrała już 7 nagród Billboard Music oraz nagrodę Grammy, mówi to chyba wiele o jej talencie. Znana z tego, że jest miłośniczką makijażu i kolorowych peruk, Cardi B wygląda zupełnie inaczej na swoich zdjęciach bez makijażu i być może będziesz miał trudności z rozpoznaniem gwiazdy w tej naturalnej odsłonie.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 13.21.21

CARDI B: 8 Milionów dolarów, BODAK YELLOW

SALMA HAYEK: 85Milionów dolarów, FRIDA

Na każdym znawcy kina, Salma Hayek musiała wywrzeć trwałe wrażenie wcielając się w swoje najbardziej ikoniczne role w takich filmach jak Desperado i Frida. Przez te wszystkie lata była jedną z bardziej znanych osób w branży filmowej, nie tylko jako wykonawca na ekranie, ale także jako producent filmowy i reżyser.Każda rozmowa o najpiękniejszych ludziach branży rozrywkowej byłaby niepełna bez tej cudownej aktorki, która z pewnością jest uosobieniem naturalnego piękna. Tym, co sprawia, że Salma jest jeszcze bardziej wyjątkowa, jest to, że nigdy nie boi się pokazać w swojej naturalnej odsłonie, a patrząc na jej piękną, promienną skórę, zastanawiamy się, dlaczego w sumie miałaby się bać?

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.09.58

SALMA HAYEK: 85Milionów dolarów, FRIDA

ANGELINA JOLIE: 100 Milionów dolarów, GIRL, INTERRUPTED

Piękno, talent i życzliwość – ta aktorka ma pełen pakiet. Jak dotąd Angelina Jolie wydaje się być spełniona w życiu, w którym sprawdziła się w każdej roli. Jako aktorka bawiła publiczność swoimi wyjątkowymi występami na ekranie, a jej reputacja w branży filmowej mówi o niej bardzo wiele.Dodatkowo ta międzynarodowa gwiazda znana jest również ze swojej działalności humanitarnej, co dowodzi tego, że oprócz pięknej twarzy ma równie piękne serce. Jeśli chodzi o jej wygląd, to wszyscy dobrze wiemy, że Angelina jest wręcz uosobieniem piękna i żaden makijaż nie jest jej potrzebny, aby wyglądać zniewalająco.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.10.13

ANGELINA JOLIE: 100 Milionów dolarów, GIRL, INTERRUPTED

DEMI MOORE – 150 Milionów dolarów, GHOST

Demi Moore miała dość trudny start w branży filmowej, jednak wszystko zmieniło się za sprawą jej roli w filmie Choices, a dzięki swoim oszałamiającym występom w St.Elmo’s Fire oraz Ghost stała się jedną z najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood, która jest rozchwytywana już od prawie 40 lat!Aktorka jest fanką minimalizmu jeśli chodzi o wygląd, dodatkowo od czasu do czasu porzuca kosmetyki, aby pokazać swoją naturalną twarz! Demi ma nieskazitelną cerę bez makijażu i wygląda na to, że jej domowe zabiegi działa wyjątkowo dobrze, ponieważ jak na 57-latkę wygląda naprawdę wspaniale!

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.10.28

DEMI MOORE – 150 Milionów dolarów, GHOST

Doda, 36 lat

Dorota Rabczewska-Stępień, bardziej znana jako Doda, jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych celebrytek w polskim show-biznesie. Na scenie muzycznej zasłynęła dzięki zespołowi Virgin oraz takim hitom jak Dwie Bajki czy Dżaga. Na wszelkich wystąpieniach publicznych, piosenkarka przyciąga spojrzenia dzięki ponadprzeciętnej urodzie oraz wrodzonemu wdziękowi. Doda znana jest ze swojego wyzywającego wizerunku i mocnego makijażu, choć trzeba przyznać, że w ostatnich latach chyba trochę się uspokoiła.Ostatnio artystka przyznała, że często na co dzień w ogóle się nie maluje. Widząc jej zdjęcie bez makijażu uważamy to za bardzo dobrą decyzję, ponieważ nawet w naturalnej odsłonie Dorota jest niesamowicie piękną kobietą. Jej promienna cera zdecydowanie korzysta na chwili oddechu jaki ma od upiększających kosmetyków.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.10.43

Doda, 36 lat

Joanna Liszowska, 41 lat

Joanna Liszowska jest jedną z bardziej znanych polskich aktorek, a ostatnimi czasy możemy ją oglądać na naszych ekranach jako Patrycję Kochan w którą wciela się w serialu telewizji Polsat Przyjaciółki. Aktorka na wielkie wyjścia preferuje mocny i wyrazisty makijaż, jednak na co dzień zdecydowanie bardziej woli pokazać się w naturalnej odsłonie, bez makijażu.Asia nie ma żadnego problemu z pokazaniem się swoim fanom bez grama makijażu na twarzy i z dumą prezentuje swoją naturalną odsłonę na swoich social mediach. Wiemy, że makijaż może całkowicie zmienić czyjś wygląd, a po jego zmyciu zobaczymy wręcz inną osobą, jednak tak zdecydowanie nie jest w przypadku Joasi, która w obu wersjach wygląda przepięknie!

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.10.56

Joanna Liszowska, 41 lat

Beata Kozidrak, 60 lat

Rzeka marzeń, Biała armiaczy Piechotą do lata, to tylko kilka z wielu przebojów zespołu Bajm, którego twarzą jest Beata Kozidrak. Choć artystka ma już ponad 60 lat wciąż wygląda i czuje się bardzo młodo, a swoją zgrabną sylwetką chętnie chwali się na swoich social mediach. Trudno się dziwić, ponieważ niewiele artystek w jej wieku wygląda tak wspaniale!Gwiazda przyznaje, że nie ma problemu z pokazaniem się fanom bez makijażu, bo również w takiej wersji się sobie podoba i w pełni siebie akceptuje. Na większe wyjścia gwiazda preferuje minimalistyczny makijaż, dzięki któremu delikatnie wygładzi swoją cerę i podkreślić oczy oraz usta. Dla nas w obu odsłonach wygląda równie pięknie.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.11.10

Beata Kozidrak, 60 lat

Majka Jeżowska, 59 lat

Polska piosenkarka, scenarzystka i reżyserka, jak również Ambasadorka dobrej woli UNICEF. Nie można zaprzeczyć, że Majka Jeżowska, zdecydowanie nie wygląda jakby zbliżała się do 60-tki. Gwiazda przyznała jednak, że nie jest to w pełni zasługa genów, a zabiegów odmładzających, którym się poddała. Musimy jednak przyznać, że nadal wygląda w pełni naturalnie!Gwiazda piosenki dziecięcej sama przyznaje, że nie jest jednak zwolenniczką kultu młodości i jest świadoma swojego wieku oraz zmian jakie powoduje. Majka stara się dbać o swoje ciało oraz cerę, a jednym z tego przejawów jest dieta wegetariańska na której gwiazda jest już od ponad 10 lat.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.11.27

Majka Jeżowska, 59 lat

Maryla Rodowicz, 74 lata

Czy jest w naszym kraju ktoś, kto nigdy nie słyszał o Maryli Rodowicz? Wydaje się to wręcz niemożliwe! Piosenkarka od wielu lat bryluje na polskiej scenie muzycznej, a do jej największych hitów należą Małgośka, Niech żyje bal i Kolorowe Jarmarki. Gwiazda lubi zwracać na siebie uwagę, a mocno pomalowane oczy i przerysowane stroje są jej znakiem rozpoznawczym.Artystka rzadko pokazuje się fanom bez makijażu, a swoje niedoskonałości ukrywa najczęściej pod sporą warstwą pudru i cieni. Musimy jednak przyznać, że w wersji bez makijażu wygląda naprawdę dobrze i zdecydowanie młodziej niż mógłby sugerować jej wiek.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.11.39

Maryla Rodowicz, 74 lata

Justyna Steczkowska, 47 lata

Justyna Steczkowska jest jedną z bardziej znanych polskich piosenkarek. Nikogo nie zdziwił więc fakt, gdy artystka została ogłoszona jedną z jurorek w pierwszych edycjach programu The Voice of Poland.Piosenkarka znana jest z tego, że ma długie i bardzo zgrabne nogi, przez wielu uznawane za jedne z najzgrabniejszych nóg w polskim show-biznesie.
Justyna od zawsze słynęła z mocnego makijażu, ale musimy przyznać, że nawet bez niego wygląda piorunująco! Ciemna oprawa oczu sprawia, że jej rzęsy w naturalnej wersji wyglądają jak pomalowane, a gwiazda może czuć się piękna bez wsparcia upiększających kosmetyków. Wrodzony wdzięki i urok artystki widoczny jest nawet w codziennej odsłonie bez profesjonalnego make-upu.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.11.52

Justyna Steczkowska, 47 lata

Natasza Urbańska, 42 lata

Natasza Urbańska jest wszechstronnie utalentowaną artystką. Gwiazda odniosła sukces nie tylko w branży muzycznej, w której podzieliła się ze światem swoim talentem wokalnym i tanecznym, ale również udało jej się zaistnieć w branży aktorskiej. Na naszych ekranach mogliśmy oglądać ją w takich programach jak Taniec z Gwiazdami, czy Jak oni śpiewają. Prywatnie, Natasza jest żoną scenarzysty i reżysera Janusza Józefowicza, z którym ma dziewięcioletnią córkę Kalinę.
Większość swojego czasu artystka dzieli pomiędzy rodzinę i pracę. Aktorka stara się jednak od czasu do czasu znaleźć, choć chwilę na to, aby odpocząć i zrobić coś dobrego dla swojej cery. Natasza nie wstydzi się pokazać fanom bez makijażu ponieważ również w naturalnej wersji wygląda przepięknie.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.12.04

Natasza Urbańska, 42 lata

CARRIE UNDERWOOD: 140 Milionów dolarów, INSIDE YOUR HEAVEN

Carrie Underwood to jedna z jaśniej świecących gwiazd w świecie muzyki country. Odkąd zdobyła trofeum w programie American Idol, ta artystka urodzona w Oklahomie, nie oglądała się już nigdy za siebie. Wystarczy posłuchać jej przeboju Some Hearts, aby zrozumieć jak udało jej się zdobyć 7 nagród Grammy oraz niezliczoną ilość innych nagród.
Fanów na całym świecie zachwyca nie tylko jej wspaniały głos, ale również jej naturalne piękno zewnętrzne. Nie zaprzeczamy, że makijaż pomaga tej piosenkarcewyglądać najlepiej jak tylko może, ale Carrie jest jedną z tych kobiet, które nawet pokazując się bez makijażu wyglądają równie dobrze jak na scenie.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.12.18

CARRIE UNDERWOOD: 140 Milionów dolarów, INSIDE YOUR HEAVEN

LADY GAGA: 350 Milionów dolarów, THE FAME

Założymy się, że w pierwszej chwili trudno Ci było uwierzyć, w to, że na lewym zdjęciu również jest Lady Gaga. Najczęściej pokazuje się w mocno przerysowanych stylizacjach i z mocnym makijażem, dlatego w bardziej naturalnej odsłonie wygląda jak zupełnie inna osoba.To prawda, że nigdy nie zawodzi swoich fanów i z chęcią ich szokuje – jednym z tego przykładów jest jej wejście na Met Gala 2019. Jednak gwiazda bez wątpienia może pochwalić się wielkim talentem muzycznym, a dzięki nagrodzonemu Oscarem dramacie A Star Is Born, wszyscy mogli ją zobaczyć w zupełnie nowej odsłonie.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.12.31

LADY GAGA: 350 Milionów dolarów, THE FAME

JENNIFER MORRISON – 8 Milionów dolarów, HOUSE M.D.

Niezależnie od tego, czy jest to rola młodej Pani doktor w House M.D., czy łamacza klątw w Once Upon a Time, Jennifer Morrison może perfekcyjnie odegrać każdą ze swoich postaci. Ze swoimi blond włosami i nieskazitelną cerą wygląda oszałamiająco, co zapewnia jej bardzo dobrą prezencję na ekranie.Morrison ma teraz 40 lat i zamiast ukrywać się za dużą ilością kosmetyków, pewnie pokazuje się bez makijażu, kiedy tylko ma na to ochotę. Patrząc na tę promienną twarz, możemy z całą pewnością stwierdzić, że aktorka dba o swoją skórę i nie potrzebuje dodatkowej pomocy, aby wyglądać pięknie!

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.12.43

JENNIFER MORRISON – 8 Milionów dolarów, HOUSE M.D.

Anna Lewandowska, 14 Milionów dolarów, ‘Diet by Ann’

Robert Lewandowski nie jest jedynym miłośnikiem sportu w swojej rodzinie. Jego żona – Ania, przez wiele lat trenowała karate, a aktualnie znana jest ze swoich programów treningowych, które odmieniły życie wielu Polek. Sama jest idealną reklamą dla swoich treningów, ponieważ mimo urodzenia dwójki dzieci, cały czas ma niesamowitą figurę!
Ania przykłada bardzo dużą wagę do diety oraz zdrowego stylu życia, co również widać po jej cerze. Mimo, iż jest już po 30-tce, sportsmenka nie wstydzi pokazać w bardziej naturalnej odsłonie. Wcale nas to nie dziwi, bo po co ukrywać się pod makijażem jeżeli i bez niego nasza cera wygląda tak nieskazitelnie jak u Ani?

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.12.56

Anna Lewandowska, 14 Milionów dolarów, ‘Diet by Ann’

CHARLIZE THERON: 160 Milionów dolarów, MONSTER

Kto potrzebuje produktów kosmetycznych, kiedy ma tak wspaniały wygląd, jak Charlize Theron? Widzieliśmy aktorkę w całkowicie naturalnej odsłonie (pamiętasz jej rolę w hicie Sweet November?) I musimy powiedzieć, że jej uroda jest niezależna od występowania produktów upiększających na jej twarzy.Charlize jest uwielbiana przez swoich fanów na całym świecie, a dodatkowo aktorka udowodniła, że całkowicie zasługuje na pochwały, dzięki swoim niesamowitym wystąpieniom w takich filmach jak Monster, North Country czy najnowsze Bombshell. Czy wiesz, że udało jej się, jako pierwszej kobiecie swojego pochodzenia zdobyć Oscara za główną rolę aktorską? Jesteśmy pewni, że dla większości z was było to nowe odkrycie.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.13.10

CHARLIZE THERON: 160 Milionów dolarów, MONSTER

SOFÍA VERGARA: 180 Milionów dolarów, MODERN FAMILY

Wystarczy jedno spojrzenie na Sofię Vergara, aby zrozumieć, jak udało jej się zwalić męża Joe Manganiello z nóg. Od czasu debiutu w branży rozrywkowej kolumbijsko-amerykańska gwiazda pojawiła się w kilku filmach i programach telewizyjnych, a nawet udało jej się uzyskać najwyższą pozycją na liście najlepiej opłacanych aktorek telewizyjnych, i to trzykrotnie.Biorąc pod uwagę jej ulubiony, bardzo szykowny wygląd (którego nigdy nie mamy dość), niektórych może zaskoczyć widok tej gwiazdy bez makijażu – przede wszystkim dlatego, że Sofía wygląda zupełnie inaczej, kiedy nie ma na swojej twarzy tak wielu sztucznych upiększaczy.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.13.25

SOFÍA VERGARA: 180 Milionów dolarów, MODERN FAMILY

RENEE ZELLWEGER: 90 Milionów dolarów, BRIDGET JONES’S DIARY

Odkąd Renee zrzuciła parę zbędnych kilogramów, wygląda zdecydowanie na kilka lat młodszą niż ma w rzeczywistości. To prawda, że z wiekiem często pojawiają się zmarszczki i różne niedoskonałości, ale każdy z pewnością przyzna, że aktorka znana z serii filmów o Bridget Jones, mimo wieku wygląda wspaniale zarówno w makijażu jak i bez niego. Szczególnie, że jej nieodłączny uśmiech jest w stanie zdobyć każde serce.Aktualnie aktorka jest zajęta kilkoma nowymi projektami, takimi jak nadchodzący dramat biograficzny Judy orazWhat / Ifprodukcji Netflixa. Mimo upływu czasu przedstawiona przez nią postać Bridget Jones nadal pozostaje jej najbardziej ikoniczną rolą.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.13.37

RENEE ZELLWEGER: 90 Milionów dolarów, BRIDGET JONES’S DIARY

SHAKIRA: 300 Milionów dolarów, WHENEVER, WHEREVER

Dla miłośników muzyki, Whenever, Wherever nadal pozostaje jednym z najbardziej znanych i uwielbianych utworów śpiewanych przez tą kolumbijską piosenkarkę, nawet jeśli minęło już ponad 15 lat od jego wydania. Jeśli mowa o wyglądzie Shakiry bez makijażu, nikt nie musi się chyba dwa razy zastanawiać, żeby stwierdzić, iż piosenkarka jest idealnym przykładem naturalnej piękności.Wystarczy jedno selfie bez makijażu, aby świat zazdrościł jej oszałamiającego wyglądu. Nikogo nie dziwi fakt, iż wielu zazdrości jej wyglądu, biorąc pod uwagę, że nie potrzebuje nawet błyszczyka do ust, aby jej kusząca twarz skradła wszystkie serca.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.13.50

SHAKIRA: 300 Milionów dolarów, WHENEVER, WHEREVER

MILEY CYRUS: 160 Milionów dolarów, HANNAH MONTANA

Nasza mała gwiazda Disneya, Hannah Montana, jest już dorosła, ale ta dziecięca niewinność wciąż pozostaje nienaruszona na jej twarzy. Może i w pełnym makijażu wygląda na osobę w wieku zbliżonym do swojego prawdziwego, ale wielu z was na pewno się z nami zgodzi, że bez niego, nadal wygląda jak nastolatka.To powiedziawszy, trzeba zauważyć, że piosenkarka pobłogosławiona została dobrą cerą i fakt, iż od czasu do czasu odstawi wszelkie upiększające kosmetyki, nie robi tak wielkiej różnicy w jej wyglądzie. Czyż nie jest to błogosławieństwem, że bez wysiłku pozostanie młoda na zawsze? Chociaż wygląd może się zmieniać z czasem, jedno jest pewne – Miley zawsze będzie świetną artystką.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.14.04

MILEY CYRUS: 160 Milionów dolarów, HANNAH MONTANA

GAL GADOT: 10 Milionów dolarów, WONDER WOMAN

Jeszcze kilka lat temu Gal Gadot była znana mniejszej publiczności, głównie z wygrania tytułu Miss Israel, a teraz została wielką gwiazdą, posiadającą fanów praktycznie na całym świecie. Wszystko dzięki ciężkiej pracy i wspaniałej osobowości – Gal idealnie wpasowała się w postać Wonder Woman, a także sprawdziła się jako wszechstronnie uzdolniona aktorka.Jej piękno nie wymaga nawet komentarza, ponieważ widać, że aktorka zapiera dech w piersiach nawet bez użycia kosmetyków upiększających. Chociaż trzeba przyznać, że jeśli chodzi o zasłanianie cieni lub piegów tu i tam, makijaż może być dobrym przyjacielem dla każdego.

Zrzut Ekranu 2020 06 18 O 12.14.16

GAL GADOT: 10 Milionów dolarów, WONDER WOMAN

Reklama