Ten dzień zapowiadał się normalnie dla tych drwali

Opublikowano 02/24/2021
Reklama

Wyobraź sobie jak by to było zabrać się do pracy i rozpocząć nową, ekscytującą przygodę. Takie podniecenie może sprawić, że będziesz bardziej zaintrygowany pójściem do pracy i zakochaniem się w swojej miejscu pracy. Pożegnaj się z nudą i przywitaj się z ekscytującymi nowymi zadaniami. Możesz myśleć, że twoja ślepa uliczka kariery nigdy nie przyniesie ci emocji ale tu się mylisz. Ten drwal nigdy nie wyobrażał sobie, że znajdzie w swojej pracy coś co sprawi, że nie zapomni tego dnia do końca życia. Ale poczekaj aż usłyszysz co się stało.

Niespodzianka

Każdego dnia w pracy drwal i jego koledzy z drużyny otrzymują wystarczająco dużo drzew do wycięcia co zapewni im zajęcie przez cały dzień. Zawsze jest gotowy ze swoją piłą mechaniczną do podjęcia pracy każdego dnia. On i jego współpracownicy przygotowywali się z piłami mechanicznymi w ręku kiedy nagle zdali sobie sprawę, że muszą wstrzymać pracę. Nagle zobaczyli coś, co przykuło ich uwagę.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.00.38

Niespodzianka

Po prostu kolejny dzień

Dla zespołu drwali z Georgia Kraft wszystko szło dobrze do momentu kiedy zaczęli ścinać jedno konkretne drzewo. To jedno drzewo było niezwykłe i doprowadziło do czegoś intrygującego. Dla tego zespołu drwali było to wielkie zaskoczenie i zupełnie się nie spodziewali tego co się wydarzy. Byli w zupełnym szoku kiedy to odkryli.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.11.19

Po prostu kolejny dzień

Niezwykłe doświadczenie

Do dziś cała drużyna wspomina to doświadczenie z wielką radością i satysfakcją. Naukowcy próbowali rzucić nieco światła na to doświadczenie ale nadal jest ono trudne do przetworzenia dla wszystkich. Jesteście ciekawi co się stało – jeśli tak to czytajcie nasz artykuł dalej.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.11.52

Niezwykłe doświadczenie

Tajemnicze odkrycie

Był stosunkowo pochmurny poranek kiedy znaleźli coś co ich zaciekawiło i zdezorientowało. Czekali aż znajdą odpowiedź na to pytanie. Desperacko chcieli zrozumieć jaki sekret kryje się za tym dziwnym drzewem ale wiedzieli, że muszą poczekać na rozwiązanie zagadki. Czy jesteście ciekawi co tam znaleźli?

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.12.05

Tajemnicze odkrycie

Nic dziwnego

W Jasper City zawód drwala jest bardziej tolerowany ponieważ większość rodzin ma powiązania z przemysłem. W hrabstwie Pickens w stanie Georgia znajduje się niezwykłe miasto położone w pobliżu gór, takich jak Bent Tree, Big Canoe i Sharp Mountain Preserve. Jasper – miasto w Stanach Zjednoczonych, w stanie Alabama, stolica hrabstwa Walker. W 2010 liczyło 14 352 mieszkańców.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.12.45

Nic dziwnego

Nie dobre drewno

W XX wieku groziło im zniszczenie przez infekcję grzybiczą. Na szczęście udało im się przeżyć i te specjalne drzewa zaczęły rosnąć wokół Georgii, Alabamy, Tennessee, New Hampshire, a nawet Novii Scotia. Jednak akurat tego drzewa nigdy wcześniej nie widzieli. Nie tylko drwale ale nikt nie widział.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.11.52

Nie dobre drewno

Świetne źródło pieniędzy

Wokół gór w pobliżu miasta rosną amerykańskie kasztany. Drzewo to daje miastu stabilne źródło dochodu ponieważ są one dużo warte. Ten typ drzewa rośnie szybciej niż dęby. Kasztany – rodzaj roślin z rodziny bukowatych. W Europie występuje tylko kasztan jadalny, będący zarazem gatunkiem typowym rodzaju. Na całym świecie wyróżnianych jest 10–12 gatunków kasztanów rosnących w Azji wschodniej i Ameryce Północnej.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.13.16

Świetne źródło pieniędzy

Przerwa

W 1980 roku około 7 lub 8 pracowników z Georgia Kraft Co. opuściło swoje domy nieco po godzinie 10 rano. Mieli dużo pracy do wykonania przed końcem dnia i podzielili zadania gdy tylko przybyli na miejsce. Wszystko szło normalnie dopóki nie wrócili z przerwy obiadowej. Kiedy wrócili do swoich zadań jeden z nich zauważył coś dziwnego w jednym z drzew.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.13.44

Przerwa

Dziwne drzewo

Drwale szli zgodnie z harmonogramem i ciężko pracowali aby wyciąć większość kasztanowców które mogły spaść na ziemię. Zostało im tylko kilka w tym bardzo lekki który sądzili był pusty. Jednak mylili się. Czy jesteście ciekawi co znaleźli w środku?

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.14.01

Dziwne drzewo

Sekret który sprawił, że było to trudne

Kiedy po raz pierwszy zauważyli drzewo pomyśleli, że nie będzie trudno go ściąć. Myśleli, że będzie jak każde inne drzewo które trzeba wyciąć. Jednak wkrótce dowiedzieli się, że to drzewo ma coś co czyni je bardziej wyjątkowym i trudnym do ścięcia. Czy domyślacie się co było z drzewem wyjątkowego?

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.14.11

Sekret który sprawił, że było to trudne

Coś niezwykłego

Gdy tylko poczuli pień drzewa zaczęli ciąć go na mniejsze kawałki aby łatwiej go przetransportować. Zabrali się do rutyny jak zwykle gdy nagle jeden z drwali zdał sobie sprawę, że w drzewie znajdowało się coś dziwnego. To było niesamowite i nikt się tego zupełnie nie spodziewał.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.14.22

Coś niezwykłego

Nie w porządku

Chociaż na pierwszy rzut oka wydawało im się, że jest pusty to wcale rak nie było do końca. Gdyby drzewo było puste światło przechodziło przez pień. Tak się nie stało i wkrótce zrozumieli, że coś utknęło w drzewie. Czy macie pojęcie co to było? Czy domyślacie się co mogło w nim utknąć?

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.12.17

Nie w porządku

Czarna dziura

Z daleka wydawało się, że pień drzewa miał wewnątrz czarną dziurę. Z każdej strony to drzewo było naprawdę fascynujące. Mogli nawet pomyśleć, że łodyga wyrastała z drzewa ale to co znaleźli było znacznie dziwniejsze niż to co znaleźli. Sami zobaczycie jak dotrwacie do końca tej historii.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.14.55 Czarna dziura[/caption]

Alternatywa

Drwale byli bardzo zdezorientowani próbując wspólnie zrozumieć co blokuje przejście światła. Wkrótce odkryli inny problem kto miałby rozwiązać ich zagadkę. Czy już się domyślacie co blokuje światło? Jak myślicie co może znajdować się w drzewie.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.15.10

Alternatywa

Wahający się ludzie

Krążyło wiele podejrzeń a mieszkańcy nie zgłaszali się na ochotnika do pomocy drwalom. Dla wszystkich było jasne, że nie jest to niebezpieczn próbować otworzyć to drzewo. Mimo wszystko ich wahanie było słuszne – nigdy nie wiadomo czy w drzewie nie kruje się na przykład zwierzę.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.15.23

Wahający się ludzie

Wchodzą

Drwale byli zagubieni ale w końcu jeden z nich wstał i wziął na siebie odpowiedzialność wejścia do drzewa. Szukał odpowiedzi, a to oznaczało wejście do środka. Był bardzo odważny i włożył połowę swojego ciała do wnętrza drzewa aby mieć lepszy widok na to co znajduję się w środku.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.15.40

Wchodzą

Wrzask

Nagle wyskoczył w panice i dał sobie kilka sekund na uspokojenie się i wyjaśnienie innym co zobaczył w środku. Reszta drwali zebrała się wokół gdy był gotów podzielić się tym co zobaczył w środku. Był naprawdę przerażony i zupełnie roztrzęsiony. Czy wiecie co mógł zobaczyć w środku co aż tak go przeraziło?

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.15.52

Wrzask

Bestia

Reszta pracowników spojrzała na niego ze zmieszaniem na twarzach podczas gdy on pozostawał nadal w zupełnym szoku. Nie mogli się skontrolować i nie mogli się wprost doczekać żeby usłyszeć, co się stało i co zobaczył. W końcu wyjaśnił, że zobaczył w środku bestię.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.16.08

Bestia

Całkowicie przerażony

Wydawał się kompletnie zszokowany i przerażony ale drwale mu nie uwierzyli w tę historię. Wszyscy przerwali pracę z powodu jego przedziwnej według nich reakcji. To było dla nich coś zupełnie zaskakującego i każdy chciał być tego częścią i sam zobaczyć co się tam znajduję na własne oczy.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.16.19

Całkowicie przerażony

Co to było

Kilku innych drwali zajrzało do środka żeby zobaczyć o co mu właściwie chodzi. Reszta z nich miała dziwne miny ponieważ była zdezorientowana tym co utknęło w środku. Nikt nie rozumiał, co to było. Nikt nie był w stanie tego pojąć i każdy z drwali był naprawdę przerażony.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.16.34

Co to był

Dla profesjonalistów

To było przerażające dla wszystkich drwali i po raz pierwszy widzieli coś podobnego do tego znaleziska. Tego rodzaju odkrycie było czymś co odkrywają tylko archeolodzy i naukowcy ale tym razem zostały znalezione przez zwykłych drwali.Nie wiedzieli co mają zrobić i jak to rozumieć. Nie mieli pojęcia jak to się tam znalazło.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.16.45

Dla profesjonalistów

Połączenie telefoniczne

Jedno było pewne – a mianowicie, że nie mogli używać tego drzewa. Byli jednak pewni, że cokolwiek było w środku czyniło to drzewo bardzo cennym. Szybko zadzwonili do swojego menadżera aby mu wyjaśnić co znaleźli ale powiedział im tylko, że mają wrócić do pracy. Nie przejął się zbytnio tym co mu mówili.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.17.02

Połączenie telefoniczne

Zęby

Z daleka pień drzewa wyglądał prawie jak wyskakujące z niego stworzenie. Inni drwale mieli własne pomysły jednak nikt nie wiedział co to właściwie było. Ile ludzi – tyle teorii. Dziennikarze spędzili dzień omawiając różne scenariusze jednak żaden nie wiedział który był bliski prawdy.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.17.25

Zęby

Żywa istota

Wymyślono o tak wielu opcjach ale wszyscy zgodzili się co do jednego. Było jasne, że cokolwiek to było to w pewnym momencie było żywą istotą. To odkrycie sprawiło, że byli bardzo zaciekawieni i chcieli wiedzieć jak to się dostało do środka. I czy tam zginęło.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 18.18.19

Żywa istota

Zmumifikowane zwierzę

Umieszczony potwór wewnątrz pnia drzewa sprawiał, że wydawało się, że po prostu próbował się poruszyć ale zamiast tego utknął tak naprawdę w czasie. Wszyscy drwale byli zaniepokojeni tym co stało się z tym zwierzęciem i co on tam robi. Byli smutni i przerażeni, że tak skończyło się jego życie.

Zrzut Ekranu 2021 02 22 O 21.24.10

Zmumifikowane zwierzę

Reklama