Podczas dnia “prania” żona odkryła sekretny zwyczaj męża

Opublikowano 12/27/2020
Reklama

Podczas dnia “prania” żona odkryła sekretny zwyczaj męża

Małżeństwo zawsze wymaga dużo pracy i nikt się z tym nie może nie zgodzić. Jest to ciężki kawałek chleba. W związku z tym kiedy David Miller mąż Jonny zaczął wracać do domu późno ta zdecydowała się dowiedzieć czemu tak jest. Kobieca intuicja podpowiada jej, że coś jest nie tak. Zaczęła od jego prania i odkryła coś, co skłoniło ją do przemyślenia swojego małżeństwa. Miała w sobie duży niepokój. Wiedziała, że coś jest naprawdę nie tak jak powinno.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.24.53

Podczas dnia “prania” żona odkryła sekretny zwyczaj męża

Poznała tego jedynego

Jonna Miller zawsze zastanawiała się, czy kiedykolwiek znajdzie swojego jedynego. Potem poznała Davida. Po ich pierwszej randce w 2012 roku Jonna była zachwycona – od począ†ku wiedziała i czuła,że to “to”. Wysłała nawet swojej najlepszej przyjaciółce informację, że poznała już swojego przyszłego męża. Jeszcze wtedy miała rację. Pobrali się, ale później zdali sobie oboje sprawę, że ich związek nie był bajką, którą sobie wyobrażali.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.25.05

Poznała tego jedynego

Wszystko działo się szybko

Po roku od pierwszego spotkania Jonna i David zaręczyli się. Wkrótce potem urodziła się ich pierwsza córeczka o imieniu Delanie. Było to w 2014 roku. Następnie w 2015 roku zdecydowali się pobrać – Jonna poszła do ołtarza i związała się jak jej się wtedy wydawało z miłością swojego życia. Jednak ze wszystkimi rzeczami, które im się przydarzyły, sprawy nie poszły zgodnie z planem.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.25.16

Wszystko działo się szybko

Niezapomniane obchody Święta Dziękczynienia

Jonna przypomniała sobie jak było to romantyczne kiedy David oświadczył się jej przed grupą 25 osób podczas Święta Dziękczynienia. To było wydarzenie jak z książek. Jonna wspomniała, że ​​był to jeden z najbardziej niezapomniancy świąt jakie kiedykolwiek przeżyła. Wiedziała, że może być wdzięczna za to w swoim życiu. Potem wszystko się jednak zmieniło.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.25.27

Niezapomniane obchody Święta Dziękczynienia

Po ślubie sytuacja się zmieniła

Wkrótce zdała sobie jednak sprawę, że małżeństwo nie jest tym czego się do końca spodziewała. Po pierwsze, nigdy nie przypominała sobie, żeby mama czytała jej cokolwiek o Królewnie Śnieżce lub Kopciuszku radzących sobie z brudnymi praniami księcia. To mogło ją wkurzać, ale było tego więcej. Nie miała cierpliwości do swojego męża. Wkurzało ją wnim wiele rzeczy.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.25.37

Po ślubie sytuacja się zmieniła

Zachowanie zdrowia psychicznego

Jonna była dziewczyną z małego miasteczka z Indiany, ale jedną z rzeczy, która ją wyróżniała i wcale nie była to mała rzecz były jej długi język! Jonna była osobą, która nigdy nie może powstrzymać się przed powiedzeniem, co czuje w każdym niemal temacie. Miała też paskudne poczucie humoru i uwielbiała prowokować, ale dobre poczucie humoru nie było rzeczą której tak bardzo potrzebowała. To było coś zupełnie innego.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.25.47

Zachowanie zdrowia psychicznego

Blog

Jonna miała trudności z radzeniem sobie z ukrytymi wadami swojego małżeństwa, więc założyła blog, aby dać upust, i zatytułowała go „Blunt Blonde”. Potem zaczęła pisać: „Nie przypominam sobie, żeby książę z bajki miał szorstko popękane ręce i wronie łapki, zanim skończy 30 lat”. ale to nie były jedyne znaki ostrzegawcze.Twój jedyny miał być kimś idealnym pisała.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.25.58

Blog

Zaczęła czuć się samotnie

To nigdy nie jest dobry znak, kiedy żona zaczyna mieć urazę do męża, ale tak właśnie czuła Jonna. Czuła się, jakby była jedyną osobą, która wychowywała ich córkę i nienawidziła tego. Bycie rodzicem zawsze powinno być wspólnym doświadczeniem, ale David nie dotrzymał swojej części umowy, a ona miała wybuchnąć. Próbowała sprawnie działać, a Davida przez większość czasu nie było.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.26.09

Zaczęła czuć się samotnie

Jej Mąż nie lubi rozmawiać

Jonna wiedziała, że ​​bycie żoną z dzieckiem to nie tylko tęcze i motyle, ale nie zdawała sobie sprawy, że to będzie zbyt skomplikowane, zwłaszcza że Davida zawsze brakowało, a ona po prostu utknęła w domu sama z ich dzieckiem. Nie pomogło również to, że David zaoferował jej tylko minimalny komfort w tej sytuacji. David wydaje się nie czuć się komfortowo rozmawiając o sytuacji, w której się znajdują, a ona nie może już po prostu usiąść i robić wszystko w domu.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.26.20

Jej Mąż nie lubi rozmawiać

Zawsze zbyt zmęczony, gdy wraca do domu

„Nie przypominam sobie, żeby Książę przegapiał obiady, ponieważ pracował w godzinach nadliczbowych lub kładł się spać wkrótce po przyjeździe do swojego pałacu, ponieważ był tak wyczerpany” – dodała na swoim blogu. Coś się nie zgadzało, ale dopiero gdy zaczęła grzebać w jego praniu to nabrała podejrzeń. Czy jesteście ciekawi co odkryła?

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.26.30

Zawsze zbyt zmęczony, gdy wraca do domu

Mało prawdopodobne wskazówki

Jonna nadal jest zdziwiona działaniami męża. Patrząc na ubrania na łóżku, Jonna chwyciła jedną z jego koszul, żeby się bliżej przyjrzeć. Wtedy prawda uderzyła ją jak pędząca ciężarówka. Od razu wiedziała, dlaczego jej mąż zawsze późno wracał do domu, i to ją wstrząsnęło. Czy już wiecie co odkryła i co znalazła na jego koszuli? A może zupełnie się tego nie domyślacie?

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.26.40

Mało prawdopodobne wskazówki

Wygląda na to, że już się rozdzielają

Oboje mieszkali w Leesburgu w stanie Indiana. Nie byli małżeństwem tak długo, ale wszystko szło świetnie, dopóki David nie zaczął wracać do domu później niż zwykle. Czy to możliwe, że nie był już szczęśliwy w domu? Wiele pytań dręczy Jonnę. Czuje, że ona i jej mąż już się oddalają. Była taka możliwość, ale Jonna znalazła odpowiedzi, których rozpaczliwie potrzebowała.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.26.51

Wygląda na to, że już się rozdzielają

Uzyskiwanie wsparcia od swoich zwolenników

Jonna zastanawiała się, czy to ona była winna temu, że nie dostrzegła wskazówek dużo wcześniej. Wychowała się w Indianie i często żartowała, że ​​spędzała dużo czasu na robieniu kiepskich dowcipów i robieniu niezręcznych sytuacji. Ale to jej sarkazm uczynił ją tak świetną blogerką i zwracała się do swoich obserwujących, gdy sprawy stawały się trudne. Może tylko wypowiadać się na blogach, ponieważ jej mąż nie czuje się komfortowo omawiając pojawiający się problem.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.27.01


Uzyskiwanie wsparcia od swoich zwolenników

Nie żartuję

W mediach społecznościowych znana jest jako „Blunt Blonde”, a jej sekcja profilu na Twitterze mówi głośno. „Ludzie myślą, że zawsze żartuję, ale tak nie jest. Jestem naprawdę nieprzyjemną osobą i nienawidzę wszystkich jednakowo ”. Jej blog jest równie złośliwy i bezczelny, jak jej sekcja Twitter, O mnie. Myślę, że to sprawia, że ​​ludzie są nią bardziej zaintrygowani.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.27.11

Nie żartuję

Te sarkastyczne uwagi

Na swoim blogu w sekcji o niej wspomniano, że jest dwujęzyczna. Brzmi: „Jeśli nie rozumiesz, biegle posługuję się angielskim i sarkazmem”. W przypadku niektórych z jej postów wiele osób podnosiło brwi, nie bez powodu, i nie były to jedyne rzeczy, które były rewelacją otwierającą oczy dla jej obserwujących. Ludzie doceniają jej szczerość, brak bezsensownej postawy.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.27.25

Te sarkastyczne uwagi

Niewolnik z szefem, który daje dużo pracy

„Obecnie jestem niewolnicą domową” – dodaje na swoim blogu w sekcji Informacje. Nazwała nawet swoją córkę „wysoką na trzy stopy szefową, która uwielbia piętrzyć się w pracy”. Pomimo całego złośliwego humoru „prosto w twarz”, jej zwolennicy byli zszokowani, kiedy postanowiła podzielić się z nimi tym, co działo się w jej głowie.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.27.36

Niewolnik z szefem, który daje dużo pracy

Ujawnianie swoim zwolennikom

Tysiące czytelników jej bloga nie mogło się za każdym razem doczekać by zobaczyć co napisze dalej. Ale pewnego dnia, kiedy zdecydowała się porozmawiać o swoim mężu i tym, czego się o nim dowiedziała jej wyznawcy stracili głos. Wszyscy byli w kompletnym szoku i nie wiedzieli jak to nawet skomentować. Nikt się czegoś takiego zupełnie nie spodziewał. Czy już się domyślacie o co chodzi?

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.27.50

Ujawnianie swoim zwolennikom

Żył prostym życiem

Dzieciństwo Davida było całkowitym przeciwieństwem tego, czym było beztroskie życie Jonny. David wychował się w społeczności Amiszów, co oznacza, że ​​nieufna technologia i proste życie były podstawą tego szwajcarsko-niemieckiego zakonu religijnego. Jonna nigdy nie wyobrażała sobie, że to zerwanie umowy. Czy myliła się, myśląc tak? Czy powinna była to rozważyć przed poślubieniem męża?

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.28.00

Żył prostym życiem

Mogą nosić tylko muszki

Jonna przypomniała sobie nawyk Amiszów, który Dawid nieustannie robił, że uznała go za zbyt ekscentrycznego, że podzieliła się nim ze swoimi zwolennikami. „Kiedy wybrałam krawaty, które mieli założyć chłopcy, mój mąż ostrożnie powiadomił mnie z daleka:„ Mogą nosić tylko muszki ”. Powiedział powoli: „Amiszowie nie mogą nosić krawatów”. Eksplodowałem ”. Pomimo różnic, David znacznie lepiej przystosowywał się do nowego życia niż Jonna.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.28.10

Mogą nosić tylko muszki

Technologia nie jest mile widziana

Mąż Millera był jej całkowitym przeciwieństwem. Dorastał w społeczności szwajcarsko-niemieckich amiszów, którzy wiedli prostsze życie, a to oznaczało odwrócenie się od nowoczesnych technologii. Ale widziała, że ​​jej mąż jest gotów to zmienić, a przynajmniej tak myślała. Powoli czuje, że jej mąż otwiera się bardziej na technologię.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.28.21

Technologia nie jest mile widziana

Nie tylko dobrzy w robieniu pączków

Jonna niewiele wiedziała o stylu życia Amiszów, dopóki nie poznała Davida. Ma bardzo prostą wiedzę na ten temat: „Wszystko, co tak naprawdę o nich wiedziałam, to to, że zrobili pączki, które uderzyłyby wasze kubki smakowe w szczęście, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyliście” – napisała na swoim blogu. Jonna nie miała pojęcia, jakimi mężami byli ludzie Amiszów. Miała tylko nadzieję, że wcześniej zdała sobie sprawę z wielu rzeczy, ale niestety tak się nie stało.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.28.35

Nie tylko dobrzy w robieniu pączków

Dostosowując się do ich nowego stylu życia

Osobliwości Davida często bawiły Jonnę. Poświęciła Davidowi sekcję swojego bloga zatytułowaną „Możesz wyciągnąć człowieka z Amiszów, ale…” Jonna twierdzi, że David był „dobrze przystosowany do swojego nowego,„ angielskiego ”stylu życia”. Ale nie zdawała sobie sprawy, że to ona nie przystosowuje się do życia małżeńskiego.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.28.46

Dostosowując się do ich nowego stylu życia

Długie godziny pracy

David pracował wyczerpująco w salonie samochodowym, co oznaczało, że często nie wracał do domu, aż było późno. Jonna, która była matką przebywającą w domu, zapewniała satysfakcję swoim obserwatorom online. Ale na swoim blogu twierdziła, że ​​nieobecność Davida spowodowała, że ​​była skonfliktowana i odizolowana.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.28.55

Długie godziny pracy

Praca zawsze jest najważniejsza

Jonna napisała na swoim blogu w 2015 roku, że po długim dniu: „Czasami wróci do domu po długim dniu w pracy i będę czekać, aż wejdzie w drzwi, więc będę mogła krzyczeć:„ Obiecałeś mi, że będziesz w domu o piątej! „Jakby wolał pracować, niż spędzać czas ze mną i naszą córką”. Jonna nie zdawała sobie sprawy, jak przesadnie reagowała w tamtym czasie.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.29.06

Praca zawsze jest najważniejsza

Nękająca żona

„Wiem, że stawiam go w sytuacji przegranej” – napisała. „Dosłownie nie może wygrać. Jeśli nie będzie pracował do późna, nie dostaniemy nowego zestawu mebli, który musiałam mieć. Jeśli później wykona pracę, wraca do domu do zrzędzącej żony, która desperacko potrzebuje jego uwagi ”. Ale podczas prania wszystko stało się jasne.

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.29.15

Nękająca żona

Jego szaty mają na sobie odpowiedzi

Kończąc pranie Jonna stworzyła dwa stosy. Jeden był dla niej, drugi dla Davida. „Dlaczego moje ubrania wyglądały na żywe, czyste i nowe? Jego były obskurne, poplamione i podarte. Przestałem je składać i po prostu stałem, myśląc ”. Wtedy ją to uderzyło i zrozumiała o co w tym wszystkim chodzi. Ty też już wiesz?

Zrzut Ekranu 2020 12 12 O 17.29.26

Jego szaty mają na sobie odpowiedzi

Reklama