Sprzątając zaniedbaną farmę dziadków dokonał odkrycia swojego życia

Opublikowano 08/09/2020
Reklama

Eric odkrył, że odziedziczył gospodarstwo należące wcześniej do jego zmarłych dziadków. Dowiedział się o tym dopiero dwie dekady po ich śmierci! Nie miał pojęcia, że ​​ta jego nowa własność doprowadzi do niewiarygodnego odkrycia. Znał swoich dziadków na tyle dobrze, by wiedzieć, jak bardzo lubili skarb…

Przez lata dom skrywał wielki sekret

Edytor, który występuje pod pseudonimem „Eric”, był smutny, że stracił swoich dziadków. W końcu jednak musiał zająć się ich domem w Tennessee. Nie miał nic przeciwko temu, by zająć się nim, ponieważ wiedział, że musi to i tak kiedyś zrobić. Jednak młody człowiek znalazł wiele wskazówek pozostawionych przez dziadków i dokonał wielkiego odkrycia w domu. To, co czyni tę historię jeszcze bardziej interesującą, to fakt, że znalazł tajemnicę pod starym i szorstkim dywanem.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 18.40.26

Przez lata dom skrywał wielki sekret

Dziesięciolecia zaniedbania

Domy bardzo łatwo się kurzą i brudzą. Jesteśmy pewni, że ty już nawet czujesz się sfrustrowany ilością kurzu, która gromadzi się w ciągu kilku dni. Wyobraź sobie, o ile gorszy był ten dom po tym, jak był zaniedbywany przez dziesięciolecia. Nikt tam nie mieszkał od 1997 roku, co oznacza, że ​​od ponad 20 lat nikt się nim nie opiekował. Eric wiedział, że z tym miejscem może zrobić tylko jedną rzecz.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 18.43.33

Dziesięciolecia zaniedbania

Zostawili z powodu choroby

Istniał druzgocący i smutny powód dla którego jego dziadkowie musieli opuścić gospodarstwo w Tennessee tyle lat temu. U jego dziadka zdiagnozowano raka płuc, co było powodem, dla którego para spakowała się całkowicie. W ten sposób mogliby być bliżej dobrej opieki medycznej i reszty rodziny. Po śmierci dziadka babcia i jego ojciec nigdy nie wrócili do tego domu. To był po prostu początek nowej ery w życiu!

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 18.51.55

Zostawili z powodu choroby

To nie koniec tragedii tej rodziny

Lata mijały, ale okazało się, że na rodzinę czekało więcej tragicznych wydarzeń. Babcia Erica zmarła, podobnie jak jego tata. Eric powiedział, że „w 2009 roku umarł w środku”. W związku z tym Eric odłożył uprzątnięcie domu. Poza wszystkim nie miał osobistego emocjonalnego związku z tym miejscem. Wiedział jednak, że prędzej czy później musi się do tego zabrać. Co więcej, już zdecydował o losach domu.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 18.55.37

To nie koniec tragedii tej rodziny

Postanowił sprzedać dom

Eric zdawał sobie sprawę, że utrzymanie farmy będzie trudne i kosztowne. Z tego powodu zdecydował się po prostu wprowadzić tę nieruchomość na rynek i sprzedać. Wiedział jednak, że wciąż ma wiele do zrobienia, zanim zacznie nawet szukać kupca. W końcu nie mógł go sprzedać, dopóki nie doprowadzi go do akceptowalnego stanu i do nie będzie nadawał się do życia. To nie będzie łatwe zadanie, o czym doskonale wiedział.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 19.00.19

Postanowił sprzedać dom

Najpierw musiał dom posprzątać

Jaka osoba kupi dom, gdy był pełen pajęczyn, kurzu i pleśni? Nie pomagał fakt, że dom wyglądał tak, że w każdej chwili może się zawalić. Eric wiedział, że musi włożyć wiele wysiłku, jeśli chce, by znów dom nadawał się do życia. Po kilku dniach dokonał ogromnej poprawy stanu tego miejsca. Był w połowie misji, aby to wszystko naprawić, kiedy nagle przypomniał sobie coś o swojej babci i dziadku…

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 19.03.41


Najpierw musiał dom posprzątać

Jego dziadkowie byli fanami skarbów

Był w połowie sprzątania domu, kiedy przypomniał sobie miłe wspomnienie, które miał o swoich rodzicach i dziadkach. Pamiętał, że jego dziadek był marynarzem, a nawet spotkał kiedyś piratów. Według Erica, jego dziadkowie lubili mu kiedyś czytać Treasure Island. Przez lata kojarzył babcię i dziadka zawsze ze skarbem. To był jeden z powodów, dla którego czuł się przekonany o tym, że znajdzie w gospodarstwie coś wartościowego!

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 19.10.48

Jego dziadkowie byli fanami skarbów

Szafa była jego pierwszym przystankiem

Nie tracąc czasu, zaczął rozglądać się za wszystkim, co mogli zostawić w starym domu. Czy mógł być na dobrej drodze, czy też było to bezsensowne przeczucie? Postanowił najpierw sprawdzić szafy w poszukiwaniu „skarbów”. Następnie będzie sprawdzał inne miejsca. Na początku nie znalazł w szafach nic niezwykłego ani godnego uwagi. Dopiero gdy cofnął się o krok od nich i spojrzał w dół, sprawy przybrały dziwny obrót!

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 19.13.57

Szafa była jego pierwszym przystankiem

Dywan

Na początku nie był pocieszony, ale czuł się trochę rozczarowany tym, jak się sprawy potoczyły. Jednak zauważył, że stoi na dywanie. Gdyby chciał przywrócić to miejsce do starego stanu, musi dywan zdjąć. To nie była fajna perspektywa, ponieważ nie pachniał zbyt ładnie. Gdy zaczął go zdejmować z podłogi, zauważył, że pod spodem było coś dziwnego. Był zdziwiony, kiedy próbował dowiedzieć się, co to było. To wtedy dotarło do niego co to może być…

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 19.18.18

Dywan

Znalazł coś pod dywanem

Eric wiedział, że pod dywanem jest ukryty przedmiot, więc zaczął odrywać dywan od podłogi. Planował po prostu posprzątać dom, co nie było zbyt ekscytujące. Jednak sprawy potoczyły się zupełnie inaczej niż pierwotnie się spodziewał i już nie było tak nudno. Pozbywając się dywanu, zauważył, że był to pierwszy raz, kiedy zobaczył coś takiego. Na początku nie miał pojęcia, co to było, ale wkrótce do niego to dotarło!

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 19.30.46

Znalazł coś pod dywanem

Sejf w betonie

To wtedy ogarnęło Erica dziwnie uczucie. Po kilku minutach patrzenia na ten dziwny przedmiot doszedł do wniosku, że jest to swego rodzaju sejf. Prawdopodobnie znajdował się w tym właśnie miejscu, żeby nikt go nie znalazł. Eric nie będzie miał łatwego dostępu do niego, ponieważ był dosłownie w betonie. Nie mógł też znaleźć sposobu, żeby go otworzyć. Cokolwiek było w środku, wiedział, że to musi być bardzo ważne.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 19.37.49

Sejf w betonie

Betonowa Płyta Pod Dywanem

Na początku był zdezorientowany dziwną betonową płytą pod dywanem. Do tego leżał w formie szafki. Początkowo zakładał, że to po prostu dziwna cecha wiejskiego domu. Jednak jego umysł zaczął biec w różnych kierunkach. Zastanawiał się, co by się stało, gdyby okazało się, że jest to ukryty od lat sejf. To, co skłoniło go do rozważenia takiej możliwości, to fakt, że pośrodku płyty znajdował się okrągły przedmiot

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 19.42.47

Betonowa Płyta Pod Dywanem

Co się tam kryje

Eric wiedział na pewno, że jest coś, co jego dziadkowie chcieli ukryć przed wszystkimi innymi. Mówiliśmy to już wcześniej, ale zdawał sobie sprawę, że to ludzie, którzy kochali ukrywać „skarby” przed wszystkimi.. W rzeczywistości jego babcia zbierała artefakty. Z drugiej strony jego dziadek miał własną kolekcję antycznych „broni”. Co Eric znajdzie w sejfie? Poza tym, nie był pewien jak miał go stamtąd wydobyć? Był bardzo podekscytowany.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 19.45.46

Co się tam kryje

Jego mama potwierdziła teorię

Był zdesperowany, aby dowiedzieć się, czy to jest właściwie bezpieczne. To był powód, dla którego skontaktował się z innymi członkami rodziny, aby zapytać, czy coś o tym wiedzą. W końcu jego matka miała pewne informacje na ten temat. „Rozmawiałem z mamą i powiedziała, że ​​moi dziadkowie mają sejf na Florydzie” – powiedział Eric. Nie była to jednak jedyna przydatna informacja, jakiej się od niej dowiedział! Wiedziała też, jak go otworzyć.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 19.48.47

Jego mama potwierdziła teorię

Szyfr to były urodziny jego ojca

Jego matka nie tylko wiedziała, że ​​jego dziadkowie mają sejf, ale także powiedziała mu, jak go otworzyć. Powiedziała, że ​​połączenie było datą urodzenia jej własnego męża. Jeśli to nie zadziała, powiedziała Ericowi, powinien spróbować użyć numeru ubezpieczenia społecznego jego ojca. Teraz, kiedy już wiedział, że to sejf, jedyne, co mógł zrobić, to wyciągnąć go stamtąd i spróbować go po prostu otworzyć! Był bardzo podekscytowany!

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 19.58.33

Szyfr to były urodziny jego ojca

Próby otwarcia

Eric użył kombinacji, o których opowiadała mu matka. Możesz sobie tylko wyobrazić, jak bardzo musiał być rozczarowany, widząc, że one nie działają. Sejf niestety nie chciał się otworzyć. Mimo że szarpnął za uchwyt, nie chciał się ruszyć, niezależnie od tego, ile siły używał. W końcu Eric pogodził się z faktem, że potrzebuje pomocy ekspertów, jeśli chciał zobaczyć, co jest w środku. A fakt jest faktem, że bardzo chciał.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 20.07.22

Próby otwarcia

Prośba o pomoc ślusarza

Ale jak miał zamiar to otworzyć? Wyglądało na to, że zamek nie działa. Nie mógł też znaleźć innego sposobu, aby go otworzyć. Oznaczało to, że potrzebował profesjonalisty, który by mu w tym pomógł. To był powód, dla którego w końcu zadzwonił po ślusarza. Niestety działo się to w niedzielę, co oznaczało, że nie mógł od razu znaleźć kogoś, kto by mu pomógł. Nie pozostawało mu nic innego, jak tylko czekać.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 20.12.51

Prośba o pomoc ślusarza

To było trudne zadanie

Mimo że musiał to odłożyć o cały dzień, był bardziej niż zdeterminowany, aby dotrzeć do sedna sprawy i otworzyć sejf. Następnego dnia poprosił ślusarza, aby przyszedł do domu. Eric powiedział, że ślusarz spędził pół godziny, zanim w końcu stwierdził, że to niemożliwe. Okazało się, że fachowiec „poleciłby pracę komuś innemu”, gdyby wiedział, jak to będzie wyglądać. Mimo że tak było, ich wysiłki nie poszły na marne.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 20.15.12

To było trudne zadanie

Coraz bliżej i bliżej

Zajęło im to długie godziny, zanim w końcu złamali kod, całe szczęście, że zarówno ślusarz, jak i Eric byli zdeterminowani. Ślusarz musiał dłuższą chwilę go wyszczerbiać, aż otwór zaczął coraz bardziej przypominać zwykły zamek. Innymi słowy, zaczynało wyglądać to na coś, co Eric mógł chyba otworzyć. Był podekscytowany, widząc to, ale i tak wymagało to dużo cierpliwości i czasu, zanim w końcu mogli zajrzeć do środka.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 20.17.22

Coraz bliżej i bliżej

Nareszcie złamanie kodu

W końcu jednak obaj w końcu znaleźli zamek pod betonem. Nie wiemy, czy ślusarz zatrzymał się z ciekawości, żeby zobaczyć, co ukrywa sejf, ale wiemy, że Eric był w stanie wprowadzić właściwy kod i otworzyć nareszcie zamek. Wreszcie nadeszła chwila prawdy. Czy w końcu znalazł tak specjalny przedmiot, tak jak myślał? A może spędził tyle czasu na niczym niezwykłym? Nie możemy się doczekać żeby się dowiedzieć. A ty?

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 20.20.10

Nareszcie złamanie kodu

Nie był pewien, czy były to pudełka czy książki

Na początku pomyślał, że właśnie znalazł w sejfie ogromny stos książek. Jeśli nie, to mogły to być pudełka. Nie mógł tego stwierdzić na pewno i nie miał jeszcze ochoty wykluczać innych możliwości. Czy to mogą być antyczne „ramiona”, o których cały czas mówił jego dziadek? Może były to artefakty kolekcjonerskie, które kiedyś posiadała jego babcia. Kiedy jeszcze dokładniej zbadał sejf, wszystko stało się dla niego jasne.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 20.24.27


Nie był pewien, czy były to pudełka czy książki

Rozczarowanie

Kiedy Eric próbował wyciągnąć zawartość sejfu, miał wysokie oczekiwania co do tego, co miał tam znaleźć. Wkrótce jednak zostało to zastąpione uczuciem rozczarowania. Był pewien, że nie znajdzie nic poza pustymi pudełkami, kilkoma monetami i kilkoma książkami. Dobrze, że przyjrzał się bliżej tym obiektom! W ten sposób zdał sobie sprawę, że powinien być podekscytowany znaleziskiem. Co więcej, nie było to jedyne miejsce w domu, w którym było coś wyjątkowego.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 20.30.20

Rozczarowanie

Księga, która przeżyła powódź

Ta książka była pierwszą rzeczą, którą odkrył i wyczyścił. Spojrzał na zdjęcie, aby zobaczyć, jak zrobiło się wilgotno po wieloletnim zaniedbaniu. Jak to się w ogóle stało? Najwyraźniej gospodarstwo padło ofiarą straszliwej powodzi zaledwie kilka lat przed tym, jak Eric udał się tam, aby go naprawić i posprzątać. Dobrze, że większość rzeczy w sejfie przetrwała. Jak możesz sobie wyobrazić, był bardzo podekscytowany i chciał wszystkie dokładnie obejrzeć!

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 20.31.43

Księga, która przeżyła powódź

Bardzo rzadkie monety

Mimo że poczuł się zdenerwowany po znalezieniu mokrych banknotów, wciąż istniało wiele powodów, by czuć podekscytowanie. Otworzył książkę i zobaczył mnóstwo monet, które wydawały się dobrze zachowane. W końcu dowiedział się, że są one bardzo rzadkie. Dobrze, że jego dziadkowie byli na tyle ostrożni, by trzymać rzeczy w sejfie. W rzeczywistości jest to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o jego odkrycia. Przed nimi było jeszcze wiele godzin odkryć.

Zrzut Ekranu 2020 08 03 O 20.36.24

Bardzo rzadkie monety

Reklama