Te gwiazdy słyną z chamstwa

Opublikowano 06/01/2021
Reklama

Celebryci mają o wiele łatwiej niż reszta z nas z wielu powodów. Po pierwsze – zarabiają więcej niż większość ludzi. Prawda jest jednak taka, że ​​życie pod presją opinii publicznej przez cały czas może być trudne. Mimo to wydaje się, że sława może zepsuć każdego. Niedopuszczalne jest aby ktokolwiek był niemiły lub wrogo nastawiony niezależnie od statusu społecznego. Można by pomyśleć, że osoby publiczne zawsze zachowają się jak najlepiej ale niektóre jednak nas zaskakują. Przyjrzyj się tym celebrytom którzy w pewnym momencie swojego życia stracili opanowanie. Czy myślisz, że natychmiast tego pożałowali po tym jak to się stało?

You Are Quite Mistaken If You Thought These Celebrities Are Angels

Te gwiazdy słyną z chamstwa

Pierce Brosnan

James Corden to gospodarz The Late Late Show którego być może znasz. W swoim programie spotyka się z wieloma celebrytami. Kiedyś poproszono go o wymienienie jednej osoby która była wobec niego niegrzeczna. Na koncercie U2 komik ujawnił, że aktor Pierce Brosnan celowo go popchnął.

Pierce Brosnan

Pierce Brosnan

Aaron Rodgers

Czy słyszałeś o burzliwych związku między Aaronem Rodgersem z aktorką Olivią Munn i zawodniczką Danicą Patrick? Co gorsza jest odseparowany od całej rodziny. Musiało wydarzyć się coś mocnego aby sytuacja uległa aż tak dużemu pogorszeniu. W końcu nikt nie zrobiłby czegoś takiego jednemu z najlepszych sportowców na świecie bez powodu. Nie jesteśmy pewni co się stało.

Aaron Rodgers

Aaron Rodgers

Mariah Carey

Nie musisz być fanem Mariah Carey aby wiedzieć, że zawsze używała pseudonimu diva. Nawet jej bliscy przyjaciele przyznali, że potrafi przesadzać. W odniesieniu do Jennifer Lopez powiedziała kiedyś, że „nie ma pojęcia, kto to jest”. Co więcej, piosenkarka została oskarżona o ścieranie się ze swoim personelem. Po incydencie z synchronizacją ust na koncercie miał miejsce jeden z takich incydentów.

Mariah Carey

Mariah Carey

Conor McGregor

Nie ma znaczenia czy podążasz za plotkami ponieważ prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że Connor McGregor ma zwyczaj wpadania w kłopoty. W Irlandii został oskarżony o napaść na tle seksualnym. Zniszczył także autobus wózkiem i odsiedział wyrok w więzieniu za zniszczenie telefonu fana. Poza tym wcześniej wyrażał opinie rasistowskie.

Conor McGregor

Conor McGregor

Tom Cruise

Tom Cruise i jego powiązania ze scjentologią są ci prawie na pewno znajome. Wydaje się jednak, że jest to temat który budzi jego poruszenie. Wcześniej krytykował innych celebrytów i został oskarżony o nadmierną kontrolę na planie. Jednak w 2005 roku przekroczył granicę gdy powiedział, że kariera Brooke Shield była wyłącznie zasługą jej leków na głowę.

Tom Cruise

Tom Cruise

Phil Mickelson

Chociaż Phil Mickelson jest świetnym golfistą to wydaje się, że nie można powiedzieć tego samego o jego nastawieniu. W końcu ma historię dyskredytowania zarówno fanów jak i kolegów sportowców. Co więcej ignoruje swoich fanów przy rozdawaniu autografów. Co gorsza ma problem z hazardem i rzekomo jest zaangażowany w handel poufny!

Phil Mickelson

Phil Mickelson

Julia Roberts

W Hollywood było wiele złotych dziewczyn a Julia Roberts jest jedną z najbardziej znanych. Została jednak opisana jako królowa dramatu. Według Stevena Spielberga lubiła długo przebywać w swojej przyczepie i spóźniać się na plan podczas kręcenia Piotrusia Pana. Podobno było tak źle, że wszyscy zaczęli nazywać ją „Tinkerhell”.

Julia Roberts

Julia Roberts

Pete Rose

Nie powinieneś się dziwić, że na liście znajduje się Pete Rose jeśli wiesz coś o baseballu. W końcu został wyrzucony ze sportu po tym jak przyłapano go na naprawianiu gier i obstawianiu ich. Ten były zawodnik The Reds był prawdziwym zagrożeniem, który lubił wyprzedzać konkurencję. Na przykład podczas meczu All-Stars w 1970 roku załatwił swojego kumpla Roya Fosse.

Pete Rose

Pete Rose

Katy Couric

Katie Couric jest znaną dziennikarką. Czy wiesz kim ona jest? Jesteśmy pewni. Mimo to była wcześniej znana ze swoich złych manier. Jej współpracownicy powiedzieli jej, że tak właśnie jest. W rzeczywistości w swojej książce „The News Sorority” Sheila Weller omówiła jak Couric lubi krytykować stroje innych prezenterów.

Katy Couric

Katy Couric

Tom Brady

To, co Tom Brady osiągnął w swojej karierze jest naprawdę niezwykłe. Powiedzmy, że nie jest najbardziej dżentelmeńskim sportowcem jakiego NFL widziało. Kiedy grał dla Patriotów podczas afery Deflategate wylądował w gorącej wodzie. Potem był skandal związany z nagrywaniem dźwięku. Nie wspominając już o tym, że spakował swoje rzeczy i poleciał do Tampa Bay bez wyraźnego powodu.

Tom Brady

Tom Brady

Mel Gibson

Mel Gibson, najbardziej znany ze swojej pracy jako aktor i reżyser wywarł trwałe wrażenie w branży ale nie wszystkie były pozytywne. Kiedy gliniarze aresztowali go za jazdę pod wpływem alkoholu w 2006 r., rozpoczął rasistowską tyradę. Poza tym wyśmiewał się z nich. W innym filmie omawiał jak mężczyźni i kobiety nie są równi.

Mel Gibson

Mel Gibson

Dustin Johnson

Golf nie jest najbardziej fascynującym sportem na świecie. Było jednak kilku golfistów którzy wywołali kontrowersje. Doskonałym przykładem jest Dustin Johnson. Został oskarżony o znęcanie się nad pijakami i flirtowanie z żonami innych golfistów przed ślubem z Pauliną Gretsky. Obie te rzeczy są na nie-nie!

Dustin Johnson

Dustin Johnson

Antonio Brown

Czy pamiętasz wszystkie wybryki tego sportowca. To ten który pokłócił się z Pittsburgh Steelers. Zostali wrzuceni pod autobus przez Antonio Browna który zażądał wymiany. Później został również uwolniony przez Najeźdźców. Został zatrzymany po tym jak wdał się w bójkę z glinami.

Antonio Brown

Antonio Brown

Jennifer Anniston

Jay Mohr opowiedział o incydencie, który miał miejsce, zanim zaczęli pracować nad planem Picture Perfect w swoim podkaście. Jennifer Anniston krzyczała, gdy go zobaczyła, według aktora. “Chyba żartujesz! Sześciu facetów, których testują! Sześć… Jedyny facet, którego nienawidzę, to ten, którego zatrudniają! Nie była to przyjemna uwaga. To rzekomo spowodowało, że regularnie płakał na planie.

Jennifer Anniston

Jennifer Anniston

Michael Jordan

Michael Jordan jest bez wątpienia jednym z najbardziej utalentowanych koszykarzy, jaki kiedykolwiek pojawił się na boisku. O skali jego obsesji na punkcie wygrywania dowiedzieliśmy się w nowym serialu dokumentalnym. Zależało mu tylko na jednej rzeczy: wygranej i nie obchodziło go, czy jego koledzy z drużyny o tym wiedzą. Co więcej, kiedyś zapłacił byłym pieniądze cicho!

Michael Jordan

Michael Jordan

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence może wydawać się dziwaczną i znaną celebrytką, ale jest coś, co ją wyróżnia. Kiedy rozmawiała z Benem Stillerem dla Variety w 2017 roku, ujawniła, że ​​celowo zachowuje się wrednie. W oczach opinii publicznej aktorka przyznała, że ​​może być „niesamowicie niegrzeczna”, aby uniknąć niechcianej uwagi. Co więcej, poproszona o selfie, machała palcem lub mówiła „nie!”

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Serena Williams

Serena Williams jest niezaprzeczalnie utalentowana, jeśli chodzi o tenis ziemny. W przeszłości była znana z napadów złości w trakcie meczów. Rozbiła swoją rakietę i nazwała sędziów „kłamcami i złodziejami” podczas US Open 2018. Szczerze mówiąc, nie było to całkowicie nieuzasadnione.

Serena Williams

Serena Williams

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych prowadzących talk show wszechczasów. Mimo to nie jest wolna od krytyki. Kiedy kamery się nie kręcą, mówi się, że jest dużo wredniejsza. Ujawniono również, że jej pracownicy byli źle traktowani. Są tacy, którzy otwarcie mówią o swoich kontaktach z nią. Jeden z nich twierdził, że gospodarz nakazał restauracji zwolnić kelnerkę, ponieważ odprysnął jej lakier do paznokci!

Ellen Degeneres

Ellen DeGeneres

Tiger Woods

Tiger Woods ma reputację kobieciarza, jak być może już wiesz. W końcu, kiedy okazało się, że zdradzał swoją żonę z wieloma kobietami, trafił na pierwsze strony gazet. Jeszcze wcześniej miał opinię drażliwego. Golfista wcześniej złamał kilka kijów.

Tiger Woods

Tiger Woods

Gwyneth Paltrow

Oto kolejna diva z branży rozrywkowej. Gwyneth Paltrow ma reputację gwiazdy wymagającej konserwacji. Ma wysokie standardy dla otaczających ją osób. Kiedyś zrezygnowała z kolacji w wyróżnionej gwiazdką Michelin restauracji w Londynie na rzecz obsługi pokoju! Według Life & Styl, aktorka chce, aby ktoś mył i suszył prysznic, gdy idzie na siłownię, ponieważ nie może wziąć prysznica w „czyjejś wodzie pod prysznicem”.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Terrell Owens

Wiele rzeczy, które Terrell Owens zrobił w przeszłości, rozgniewało zarówno fanów, jak i krytyków. Mówimy o jego świętowaniu lądowania io tym, jak splunął w twarz De Angelo Hall w Atlancie. Wiedział, jak dostać się pod naszą skórę, dlatego jest tak dobrze znany.

Terrell Owens

Terrell Owens

Johnny Depp

Johnny Depp był przedmiotem kontrowersji przez całą swoją karierę, mimo że był jednym z najbardziej utytułowanych aktorów Hollywood. Amber Heard oskarżyła go o napaść domową i pojawiły się doniesienia o nadużywaniu alkoholu i substancji. Nie pomogło to, że został oskarżony o znęcanie się nad swoimi ochroniarzami i pozywanie własnych prawników i menedżerów! Ma również doświadczenie w byciu destrukcyjnym. Potrzebujesz przykładu? Aktor splądrował jego pokój hotelowy w 1994 roku.

Johnny Depp

Johnny Depp

Nick Saban

Cóż, Nick Saban nigdy tak naprawdę nie określił siebie jako miłego faceta. Widać to również po tym, jak bezpośredni i dosadny może być dla prasy. Jego zastraszająca taktyka może działać z graczami, ale wydaje się, że jego fani mają krótki koniec kija. Trener zabrania swoim zawodnikom jakiejkolwiek interakcji z kibicami.

Nick Saban

Nick Saban

Cameron Diaz

Cameron Diaz nie jest najbardziej przyjazną osobą w branży. Jeśli chodzi o jej interakcje z fanami jest to oczywiste, jeśli nas o to zapytasz. Ma zwyczaj ignorowania swoich fanów do tego stopnia, że ​​Autograf Collector nazwał ją najgorszą gwiazdą którą poprosił o autograf. Według doniesień zamiast tego wyjaśniła dlaczego podpisywanie autografów to strata czasu.

Cameron Diaz

Cameron Diaz

Reklama